Yenimahalle Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Yenimahalle hurdacı güncel hurda fiyatları ile kablo hurdası başta olmak üzere değerli ve az değerli tüm hurdaların alımlarını yapar. Ton bazında kağıt hurdası satışı yapılacaksa ve Yenimahalle hurdacılar arıyorsanız kağıt hurdası alan Yenimahalle hurdacı yüksek fiyatlar ile kağıt ve karton hurdası alabilir. Matbaa beyaz kağıt hurdası alan firma kırtasiye ve okullardan kağıt karton hurdası almaktadır.

Yenimahalle geri dönüşüm firması sarı hurdası alımları da yapıyor. Sarı hurdası sarı musluk hurdası, sarı süs eşyası ve buna benzer hurdalar olarak alınabilmektedir. En yüksek fiyatlar ile hurda alan hurdacı firması bölgede en kaliteli hizmeti verdiğini iddia emektedir. Plastik hurdaları ve elektronik hurdalar da bu hurdacı merkezi ile alınır. 

Yenimahalle Hurdacı İstanbul Bağcılar

Yenimahalle mahallesi Bağcılar ilçesine bağlı bir mahalledir. Bölgede bulunan fabrika sayısı az olmasına rağmen fabrika hurdası alımı yapılabilen bir bölgedir. Üretim artığı olan hurdacılar bölgede bulunan hurdacılar tarafından toplanmaktadır. Yenimahalle hurdacı telefonu ile günün istediğiniz saati bizimle iletişime geçtiğinizde çelik hurdası ve krom hurdası satışlarını yapabilirsiniz. 

Yenimahalle bakır hurdası alan hurdacı hayatımızdan çıkarması mümkün olmayan bakır hurdaları güncel bakır hurdası fiyatları ile alır. Hurdaya ayırdığımız en ufak ev eşyası hurdası bile bakır hurdası içerir. Bir televizyon hurdası veya bir çamaşır makinesi hurdası hurda içerisinde bakır hurdası barındırır. Motor kısmında bol miktarda bakır hurdası yer alır.

Ayrıca kablo hurdası da içeren bir çok elektronik hurdası vardır. Elektrik hattına bağlanmasını sağlayan fiş kablosu da dahil bir çok noktada bakır hurdası yer alır. 

 Ücretsiz Bina Yıkan Hurdacı

Bölgede bulunan bir çok noktada ücretsiz bina yıkım hizmeti verdik. Bu noktalardan bir kaçı:

  • Dökümcüler caddesi
  • Mevlana caddesi
  • İnönü caddesi

Bu noktalarda bir çok hurda karşılığında bina yıkımı hizmeti sağlandı. Bina yıkımı sonucunda elde edilen inşaat demir hurdası alınmaktadır. İnşaat demir hurdaları kat kat yıkılıp kepçe tarafından nakliye edilerek hurdalık dükkanına gönderilir. 

Bu demir hurdaların içerisinde beton kalıntıları olmamalıdır. Betonlar tamamen temizlenerek saf hurda Yenimahalle hurdacı tarafından alınır. Bina yıkımında kalorifer kazan hurdası özellikle eski binalardan sökülür. Eski binalarda yer alan bu hurda galvaniz hurdası da içerebilir. Yangın merdiveni hurdası da eski apartmanlarda dikkatlice sökülür. Özellikle yüksek katlı apartmanlarda ton miktarı fazla olan demir hurdası elde edilebilir. Kalorifer petek hurdası ve kombi hurdası da bu mahalleden alınır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al