Yenikent Hurdacı Geri Dönüşüm Fabrikası

Yenikent hurdacı geri dönüşüm fabrikası Yenikent ve çevre bölgelerinden hurda alımları yapmaktadır. Yenikent’te hurda satışı yapmak istediğiniz zaman Yenikent hurdacılar ile iletişime geçerek kolaylıklar hurda satışı yapılabilir. Yenikent geri dönüşüm firması hurda alımları sırasında İstanbul en güncel hurda fiyatlarını teklif eder. Hurdacı talep edildiği taktirde istenilen adresten toptan veya az miktarda hurda alımları yapabilir. En güncel fiyatları sürekli takip ederek hurda fiyatlarında kesinlikle düşük fiyatları teklif etmiyoruz.

Yenikent hurdacı geri dönüşüm fabrikası.

Yenikent hurdacı geri dönüşüm fabrikası.

Doğrudan kurumsal hurdacı firması hurda satışı ile elde ettiğiniz kar oranını en yüksek seviyeye çıkartabilirsiniz. Bunu yaparak elde edilen kar oranını büyük oranda artırmış olursunuz. Avrupa Yakası Hurdacı aynı zamanda ihtiyaç duyulun hurdacılık hizmetlerinin tamamını sunmaktadır. Sunulan hizmetlerden en belirgin olanları:

  1. Hurda karşılığında bina yıkımı
  2. Hurda metal alımları
  3. Hurda plastik ve kağıt hurdası alımları
  4. Çatı söküm hizmetleri
  5. Şantiye ve fabrikalara konteyner bırakma hizmeti
  6. Kablo soyma hizmeti
  7. Tadilat ve temizlik hizmetleri
  8. Söküm ve kesim hizmetleri

Yenikent Hurdacı Köşebent Hurda Alımı

Köşebent demir, bakır ve alüminyumlar günümüzde çok kullanışlı malzemelerdir. Makine üretiminde ve çelik konstrüksiyon kullanılan binalarda kesinlikle kullanılır. Yaygın kullanımla birlikte köşebent hurdası miktarı oranı da büyük oranda artmıştır. Köşebent hurdası alan hurdacı Yenikenr ve çevresinde bu hizmeti sunar.

Demir Köşebent

Demir köşebent en fazla hurdacılar tarafından alınan hurda köşebent türüdür. İkinci el olarak kullanılabilir olan köşebent hurdalar hurdacı tarafından bir noktada biriktirilerek ikinci el satışa sunulur. Hurdacılar ikinci el köşebent hurdaları satarak kar eldesi oranlarını artırabilirler.

Bakır Köşebent Hurdası Alanlar

Nadiren de olsa bakır köşebent hurdaları hurdacılar tarafından alınır. Özel noktalarda kullanılan bakır köşebent hurdalar satıcılara güzel karlar bırakır. 

Söküm ve Kesim Hizmetlerini Yenikent de Sunuyoruz

Dev makineleri ve fabrika sökümü gibi hizmetleri bu bölgede de sunmaktayız. Dev makineleri sökmek için hurdacılar kesim işlemi yapmak zorundadır. Makine ve iş makinesi hurdası gibi hurdalar kesim işlemi yapılmadan yerlerinden sökülemez. Yenikent hurdacı profesyonel çalışanları ile bu hizmetlerin tamamını en kaliteli şekilde sunar. 

Depo ve fabrikalardan da söküm işlemleri yapılarak hurda alımları yapıyoruz. Söküm hurdası olarak adlandırılan bu hurdalar hurdacılar tarafından uzman ekiplerce kesilir. Moloz ve diğer tüm atık hurdalar ise gerekli ayrıştırma işlemleri uygulanarak ayrıştırılır. Hurdacılar inşaat demir hurdaları ve elektrik kablo hurdalarını bu şekilde işlemlerden geçirerek geri dönüşüm fabrikalarına göndermektedirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al