Ulus Mahallesi Hurdacı İstanbul Hurda Alımı

Ulus mahallesi hurdacı Beşiktaş da her noktada olduğu gibi Ulus’ta da hurda alımları yapmaktadır. En güncel İstanbul hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Ulus’ta en yakın hurdacı firması aradığınız zaman bir çok uygulama üzerinden bizlere yönlendirilirsiniz ve hurdacı telefon numaralarından bizimle iletişime geçerseniz kolayca hurda satışı yapabilirsiniz. Tüm çevre bölgelerde dahil olmak üzere Ulus mahallesi hurdacı her türlü hurdacılık hizmetini sunmaktadır. Hurdacılık hizmetlerimiz işçilik hizmetleri ve hurda alım hizmeti olarak 2’ye ayrılır.

Ulus mahallesi hurdacı İstanbul.

Ulus mahallesi hurdacı İstanbul.

Ulus Mahallesi Hurdacı İşçilik Hizmetleri

Çatı söküm hizmeti sunan hurdacı firması tadilata girecek olan veya yıkılacak olan binanızdan çatı hurdalarını söker. Uygun iş makineleri kullanılarak toplanan hurdalar çatıdan nakliye edilir. Nakliyenin ardından hurdacı aldığı hurdaları hassas kantar ile tartıp sizlere net bir fiyat öder. Çatı profil hurdaları, çatı makası hurdası, sac hurdaları hurdacılar tarafından alınan çatı hurdaları arasındadır.

 Eski veya yıkım işlemi çıkmış olan binaları hurda karşılığında yıkar. Binalardan elde edilecek olan ve parasal karşılığı lan hurdaların tamamı da hurdacı tarafından bina yıkımının içerisinden ayıklanır. PVC boru hurdaları da dahil olmak üzere en ufak hurda betonla birlikte toprağa karışmaz. İnşaat demir hurdası, pimapen kapı ve cam hurdaları, çelik kapı hurdaları yıkımlar sonucu elde edilir. 

 Metal hurdası veya değerli olan diğer hurdaları barındıran çöp hurdalar Avrupa Yakası Hurdacı firması tarafından temizlenmektedir. Temizlik hizmetlerinin tamamını en kaliteli şekilde yaparak ortaya çıkacak ve ayıklanan hurdaların tamamının da alımlarını yapıyoruz. Çöp hurdalardan kurtulmak daha temiz bir çevre sahibi olmak istiyorsanız ve üzerine de gelir elde etmek istiyorsanız hurdacı ile iletişime geçin.

Hurda Metal Alımları Ulus Beşiktaş

Hurda metal alımlarına gelince ise her türlü metal hurdası hurdacı geri dönüşüm firması tarafından alınabilir. Anlık olarak en güncel hurda fiyatlarını takip ediyoruz. En güncel hurda fiyatları anlık olarak takip edilerek hurda alımlarında teklif edilir.

Alınan metal hurdaların başında ise:

  • Demir hurdası
  • Bakır hurdası
  • Alüminyum hurdası
  • Krom hurdası
  • Sarı hurdası
  • Çelik hurdası
  • Elmas hurdası

gibi hurdalar gelir. Her türlü metal hurdasını adrese gelip almaktan sevinç duyarız. Günün istediğiniz saati bizimle iletişime geçerseniz hurda metal satışları yapabilirsiniz. Hurdacılar arasında en yüksek fiyatlardan hurda metal alımları yapılmaktadır. Eğer hurda bakır ve hurda kurşun satmak istiyorsanız ilk önce aramanız gereken hurdacı firmasıyız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al