Taşdelen Hurdacı Çekmeköy Hurdacılar

Taşdelen hurdacı merkezi Çekmeköy ilçesinde her noktadan 20 yılı aşkın süredir hurda alımı yapıyor. En yakın Taşdelen hurdacı çok kısa sürede verilen adrese gelerek hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımlarının tamamı Taşdelen güncel hurda fiyatları ile yapılır. Her nevi hurda Avrupa Yakası Hurdacı tarafından alınıp geri dönüşüme gönderiliyor. Taşdelen hurdacı  hurdacılar arasında en hızlı ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır.

Taşdelen Hurdacı Çekmeköy Yıkım Hizmeti

Taşdelen mahallesinde hurda karşılığında yıkım hizmeti sunmaktayız. Hurda karşılığında binayı yıkıp tüm molozları da bölgeden uzaklaştırıyoruz. Hurda yıkım sonucunda ortaya çıkan metallerin tamamını ayrıştırıyoruz. Bu şekilde çevre kirliliğini sıfıra yakın bir değere indiriyoruz. Kalorifer petek hurdaları, inşaat demir hurdaları ve demir korkuluk hurdaları alınan başlıca yıkım hurdaları. 

Taşdelen hurdacı

Taşdelen hurdacı

Taşdelen Hurdacılar Telefon Numarası

Taşdelen hurdacı telefon numarasını iletişim kısmından öğrenebilirsiniz. Dilerseniz hurda fotoğraflarını bizimle paylaşın ve anında fiyat teklifi alın. Hurdacı numarası haftanın tamamında tüm gün sizlere hizmet verir. Dilediğiniz saatte bölgeden hurda alımları yapabiliriz. Demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdaları en yüksek fiyatlardan alınır. Nadir olan kurşun, nikel ve sarı hurdası gibi hurdalar da geri dönüşüm hizmeti verilen hurdalardır.

Hurda Pimapen Kapı ve Pencere Alımı

Yenisi ile değiştirilen pimapen kapı ve pencere hurdalarını alıyoruz. Ayrıca binayı kendiniz yıktırdınız ve pimapen kapıları ayırdıysanız toptan bunların tamamını alabiliriz. Tahta kapı ve pencere hurdaları da hurdacı tarafından alınmaktadır. Tamamen bozulmuş hurda olan pimapen hurda profil hurdaları da alınmaktadır. Adrese gelen  firmamız geri dönüşüm hizmetini en kaliteli şekilde sunar. 

Taşdelen Fabrikalardan Hurda Alımı

Eskiden bölgede çok sayıda fabrika bulunmasına rağmen günümüzde bu sayı çok azalmış olsa da halen üretim yapan fabrikalar bulunmaktadır. Bölgede bulunan fabrikalar şehir merkezinde kalmaları nedeni ile şehir dışına taşınmış durumdadır. Geri dönüşüm firması şehir dışında ve bu bölgede yer alan fabrikalardan fabrika hurdası alımları yapmaktadır. Yerel ve diğer tüm küçük işletmelerden de meydana gelen hurdaları alıyoruz. Sanayi ve organize sanayi bölgelerinden yüksek fiyatlara toptan hurda alımları gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Kağıt, Karton, Kitap, Defter Hurda Alımları

Bölgede atıkların önemli bir kısmını kağıt hurdaları oluşturur. Kağıt hurdası alan Taşdelen hurdacı da bu kağıt geri dönüşümüne destek vermek amacı ile hizmet sunar. Kağıt ve kitap hurdaları güncel hurda kağıt fiyatları ile alınmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al