Tadilat Hurdası

Firmamız siz değerli müşterilerimize tadilat hurdası alımı hizmeti vermektedir. Firmamızı haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde bulunmaktadır bize oradan ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ve özveriyle çalışan kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda işi oldukça zor ve dikkat isteyen bir iştir. Birçok firma hurda işine giriştikten sonra yapamayıp pes etmiştir. Bu yüzden herkes hurda işini beceremez. Firma olarak uzun yıllardır deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu sektörde yaptığı çalışma ve yaptığı işlerle adını duyurabilmiş sayılı firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her daim sizleri güler yüzle karşılamaktadır. Bu sayede sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde her geçen gün adımızı daha da duyurmaya devam ediyoruz. Sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve hurda alım satımında firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere minnettarlığımızı sunarız. Hem güvenli hem de karlı bir ticaret alışverişi için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tadilat Hurdası Alımı

Tadilat hurdası ve tadilat hurda karşılığı moloz nakliyesi yapan firmamız işinde tecrübeli ve donanımlı çok sayıda hurda dükkânıyla hizmetinizde. Tadilat hurdası ne olursa olsun adresten alıp hassas terazide tartıp paranızı nakit ve peşin olarak ödüyoruz. Tadilat hurdası, hurda açışından oldukça çeşitlilik içeriyor. Bakır hurdası, çinko hurdası,  demir hurdası, alüminyum hurdası, bakır kablo hurdası ve plastik hurda çeşitleri bunlardan bir kaçıdır. Bakır hurdası fiyatı bakımından en yüksek tadilat hurda çeşitlerinden biri diyebiliriz.  İstanbul’un hurdacısı olmak tabi ki kolay değil hurda miktarı az olduğunda hurda alanına gidilen yol maliyetleri yükseltiyor. Konumunuza en yakın hurdacı ekibi adresten hurda almak üzere size yönlendiriliyor. Tadilat molozuna da anlaşmalar yaparak İstanbul moloz firmalarından sözler aldık ve moloz sıkıntısını da düşük fiyatlarla ve ya hurda karşılığı olmak üzere çözümlüyoruz.

Sadece tadilat hurdası anlamında faaliyetlerden ziyade müşterimizin elinde olan metal hurdadan en yüksek karı elde etmesini hedefleyen prensiplerle çalışıyoruz. Örneğin kentsel dönüşüme maruz kalan mahalleler hurdacılık sektörünün göz bebeği haline gelmiş durumda. Hurda karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Çünkü bina yıkımlarından artan inşaat hurda demirleri geri dönüşüme kazandırılmayı bekliyor. Bina yıkım işlerinin zorluğu aşikar olsa da hurda karşılığı bu işleri yapacak birileri gerekli  ve firmamız bu işler için telefonunuzu bekliyor.
Çelik çatı söküm işlerinde de hurda karşılığı sökümler yapmaktayız.  Tabi çelik çatı sökümleri yaparken hurda metal miktarı da önem arz ediyor. Hurda miktarı yapılan işin üstünde olması halinde hurda poturel demir hurdaları, profil demir hurdalar veya trablez saç hurdaları hassas tartıda tartımları yapılıp en güncel hurda fiyatlarından değerlendirilip ödeme yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al