Suadiye Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Suadiye hurdacı Kadıköy de ve diğer tüm çevre bölgelerde hurda alımları yapıyor. En yakın hurdacı ile anlaşıp kısa sürede hurda satışı yapmak istediğinizde 10 dakika gibi kısa sürelerde verilen adrese gelerek hurdaların tamamını alabiliriz. Bu durum günün en işlek saatlerinde dahi geçerlidir. Gece veya gündüz dilediğiniz zaman adresten hurda alımı yapabiliriz. Hurda alımlarının tamamında yerinden hurda alımı yapabilen Suadiye geri dönüşüm firması kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.

Suadiye hurdacı geri dönüşüm firması.

Suadiye hurdacı geri dönüşüm firması.

Çöplere ve yerlere atılan hurdaları toplamak ilk hedefimiz olsa da doğrudan elden hurda alımlarını daha kolay yapabiliriz. Kapıya gelen hurdacı firması 1-2 kilo bakır hurdası ve demir hurdası dahi olsa adrese gelerek alım yapar. Adresten hurda alımlarında ek bir masraf ödenmeden güncel İstanbul hurda fiyatları ile alım yapılır. Eğer hurdacı merkezimiz sizlere yakınsa ve siz kendiniz hurdaları getirmek istiyorsanız hurdalık adresine gelerek hurda satışı yapabilirsiniz. 

Suadiye Hurdacı Telefon Numarası

Hurdacı telefon numarası ile bizleri aramadan önce öncelikle hurda fotoğraflarını çekin ve whatsapp uygulaması ile bizlerle paylaşın. Hurda fotoğrafları farklı açılardan olursa sizlere hizmet vermemiz daha kolay olur. Eğer hurdayı başka bir hurdacıya satacaksanız dahi bizimle iletişime geçerek istediğiniz soruyu yöneltebilirsiniz.

Avrupa Yakası Hurdacı firması İstanbul ve tüm Türkiye illerinde geri dönüşüm çalışmalarına en ufak katkıyı sağlamaktan mutluluk duyar. Hurda fiyatları kaç para gibi soruları, kablo hurdasının ne kadar kilo geleceğini gibi soruları bizimle paylaşabilirsiniz. En iyi şekilde hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca elektronik hurdaları ise tam değerinde alan Suadiye hurdacı elektronik geri dönüşüm merkezimiz elektronik hurdalarda tam değer teklif eder. Değerli olan elektronik hurdaları çok düşük fiyatlar ile satmak yerine yüksek fiyatlar ile hurdacı firması ile değerlendirin.

Suadiye Bakır, Kablo, Demir, Krom, Alüminyum Hurda Alımı

Bakır hurdalar konusunda hassas olan Suadiye hurdacı bakır alırken hassas tartı ile tartar ve en güncel İstanbul hurda fiyatlarını teklif eder. 

Kablo hurdalar uzman personellerimiz tarafından ayıklanır. Makinelerde kablo plastiği ile bakır hurdası birbirinden ayrılır. Nispeten zor bir işlem olan bu işlem profesyonel makinelere sahip olunduğu zaman oldukça kolaylaşır. Profesyonel makinelere sahip olan kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmak daha faydalı olur. 

Krom hurdalar: Krom tezgah hurdası krom hurdalardan birisidir. Paslanmaz özelliği sayesinde krom metali her yerde yaygın kullanılır. Restoran ve pastane gibi işletmelerde krom buzdolabı ve krom elbise dolapları yer alır. Krom hurdalar hangi formda olursa olsun hurdacı tarafından alınabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al