Ortaköy Hurdacı Hurda Alan Yerler

Ortaköy hurdacı hurda alan diğer yerlere oranla daha yüksek hurda fiyatları ile hurda alımları yapmaktadır. Hurda satacağınız zaman acil nakit paraya ihtiyacınız varsa hurdacı ödemelerin tamamını nakit olarak yerinden yapar. Sizlere toplu hurda alımları dahil ödenmesi gereken tutar peşin olarak verilir. Bu bölgede hurdaları toplayan Ortaköy geri dönüşüm firması çevre kirliliğinin önlenmesini ve değerli olan atık hurdaların toprağa karışmasını önler. Hurda satışı yapacağınız zaman hurdaları bir araca koyup bizim adresimize getirmenize hiç gerek yok. Bizimle hurda fotoğraflarını paylaşın ve hurda miktarına göre bizler uygun aracı kapınıza gönderelim.

Ortaköy hurdacı hurda alan yerler.

Ortaköy hurdacı hurda alan yerler.

Ortaköy Hurdacı Beşiktaş da Hizmetler

Ortaköy konumu itibari ile hurda geri dönüşümünün yapılmasının çok önemli olduğu ancak yapılan hizmetin ise zor olduğu bir bölgedir. Bu nedenle yıllarca burada hizmet vermiş kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmak yapılan hizmetin süresini azaltır ve kalitesini de artırır.

Hurdacılık öğrenilmesi zor olan bir meslek. Her malzeme hurdadan toplanabilir. Belirli bir tecrübe süresinin ardından hurdacılar profesyonel şekilde hurda toplama işlemlerine devam edebilirler. Bunu bir örnekle en güzel şekilde açıklayabiliriz.

Elektrik motor hurdası alan hurdacılar bu hurdaları ikinci el olarak değerlendirmeyi hedefleyebilir. Aynı şekilde Ortaköy hurdacı da 2. el üzerine çalışmalar yapmaktadır. 2. el motor örneğine gelirsek eğer hurdacı motoru test etmez ve ikinci el fiyatı ile alımı yapılır ve sonrasında da motor çalışmazsa burada hurdacılar büyük zarar edebilir.

Hurdacı tarafından alınan hurda motor fiyatı 20-30 lira gibi bir değerken ikinci el fiyatına 1000 lira gibi fiyatlar vermesi mümkün. Bu durumda uzun süredir hizmet veren kurumsal hurdacı firmaları daha etkin çalışmalar yürütür. 

Elektronik Hurdası Alan Yerler

Ortaköy de fabrika sayısı neredeyse yok denecek kadar az sayıdadır. Bununla birlikte alınan hurdaların önemli kısmını ise tekstil hurdası, kağıt hurdası ve elektronik hurdaları oluşturur. Elektronik hurdalar miktar olarak bakıldığı zaman 1. sırada yer alır. 

Diğer bir hurdacı merkezi olan İçerenköy  hurda merkezinde de aynı şekilde benzer hizmetler ile hurdacılık sağlanıyor. Elektronik hurda değerli olması sayesinde kilo değerinde olan elektronik hurdaları dahi adresten alıyoruz. 1kg ağırlığında olan hurdalar hurdacı tarafından adresten toplanır.

Elektronik hurdaların ise önemli kısmını bilgisayar ve televizyon hurdası oluşturur. Yeni teknolojiler sayesinde bilgisayarlar gün geçtikçe daha da özelleşiyor. Eskiyen bilgisayarlar ise hurdacılar tarafından toplanarak geri dönüşüme kazandırılıyor. Bilgisayar hurdası alan hurdacı bilgisayar hurdalarını türlerine göre ayırarak işlem yapar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al