Orhanlı Hurdacı Hurda Alan Firmalar

Orhanlı hurdacı bölgede bulunan diğer hurda alan firmalara oranla daha kısa sürelerde ve daha yüksek fiyatlar ile hurda alımları yapar. Eğer İstanbul da en güncel fiyatları teklif eden Orhanlı hurdacı firması arıyorsanız tek yapmanız gereken hurdacı telefon numarası ile bizimle iletişime geçmek. Bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde aynı gün içerisinde hurdaların alım yapılacağı garantisini veriyoruz. Hurda satışlarında Orhanlı geri dönüşüm firması elinde olan tüm araç ve deneyimli personelleri ile hizmetinizdedir. 

Orhanlı hurdacı hurda alan firmalar.

Orhanlı hurdacı hurda alan firmalar.

Orhanlı da bina yıkımı yapan hurdacı eski binadan elde edilecek olan hurdalar karşılığında bina yıkım hizmeti verir. Bina yıkımında moloz taşıma dahil tüm işlemler Avrupa Yakası Hurdacı firması tarafından yapılmaktadır. İşi sunan kişi hiçbir şeye karışmadan hurdacı eski veya yıkılması gereken binanın yıkımını gerçekleştirir. Hurda karşılığında yıkım olabileceği gibi ayrıca üzerine ödeme yapılan durumlar da olmaktadır. Hurdacı yıkım sonucunda elde edilecek olan hurdayı hesaplayarak bir teklif sunar. Firmamız sizlere yıkım sırasında temiz ve güvenli çalışma garantisi sunmaktadır.

Orhanlı Hurdacı Hurdacılık Hizmetleri

Makine hurdası alımı da verilen başka bir hizmet türüdür. Dev üretim makineleri teknolojileri tükenen makineler hurdacı tarafından bulundukları yerlerden sökülerek alınır. Makine hurdası söken hurdacı öncelikle makine üzerinde değerli olan kısımları sökmelidir. Değerli olan kısımları diğer hurdalar ile karıştırdığı zaman hurdacının elde edeceği kar oranı büyük oranda azalır.

Makine hurdası satışları yaparken Orhanlı en yakın hurdacı ile değil sizlere en yüksek fiyatı ve kaliteli hizmeti sunan hurdacı ile çalışmak daha faydalı olur. En yüksek fiyatı veren hurdacı aynı zamanda kaliteli hizmet de sunmalıdır. Aksi durumda daha yüksek kar oranı elde etme hedefiyle girilen işten zarar dahi edilebilir.

Hurda alımı yapan firma örneğin fabrikadan makine hurdası sökümü yaparken diğer çalışır durumda olan makinelere ve çevreye zarar verebilir. Bu durumda işinde uzman kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmak daha avantajlı olur. 

Sökülecek Hurda Alımı Orhanlı Tuzla

Sökülecek hurdalar bir bakıma çok değerli hurdalar olur. Sökülecek hurda isminden de anlaşılacağı üzere üzerinde söküm işlemi gerektiren hurdalardır. Sökülecek hurda gerekli işlemler uygulanarak bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası ve plastik hurdası gibi parçalara ayrılır.

Bu şekilde ayırma işlemi yapılmasının ardından geri dönüşüm fabrikalarına gönderilerek geri dönüşümü sağlanmış olur. Sökülecek hurdalar ağırlıklı olarak elektronik hurdalardan oluşur. Ayrıca motor hurdaları da sökülecek hurdalardır. Söküm işlemleri ile motor hurdası içerisindeki bakır hurdası ayrılır ve gerekli sınıflandırma işlemleri yapılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al