Maslak Hurdacı Telefon Numarası

Maslak hurdacı her nevi hurda alımlarını bölgeden yapmaktadır. Geri dönüşümü yapılabilen tüm atık hurdaları bölgeden topluyoruz. Maslak hurda alan yerler arıyorsanız bizimle iletişime geçerek elinizde bulunan hurdanın tamamını satabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapmak istediğinizde Maslak hurdacı telefonu 7/24 sizlere hizmet verebilir. Metal hurdası ağırlıklı çalışan hurdacı firması hurda demir, hurda bakır ve hurda alüminyum alımları yapıyor. Hurdalarınızı değerinde alarak hem hurdanıza değer kaybettirmiyoruz hem de   sizlere kazanç sağlıyoruz. 

Sarıyer ilçesine bağlı olan Maslak mahallesinde her yerden ofis malzemesi hurdası ve kağıt, karton hurdaları alınıyor. Maslak hurdacılar kapı kapı gezerek hurda toplamaktadır. Bölgede bulunan ofis yoğunluğu nedeni ile kağıt ve elektronik hurdası bölgeden çok miktarlarda elde edilir. Maslak elektronik hurdası alan hurdacı bu elektronik hurdaların tamamını alır. 

 Sarıyer de Önemli Hizmetler

Maslak İstanbul bölgesi iş dünyasında önemli bir yere sahip mahalledir. Maslak da çok sayıda firmanın ofisleri bulunur. Bu ofislerin bir çoğu yüksek katlı binalarda yer alır. Hurdacılar uygun noktalarda bekleyerek trafiği hiç engellemeden çıkan hurdaların tamamını alır.

Tadilat çalışmalarının her gün yapıldığı bölgede asma tavan hurdası, mutfak malzeme hurdası, kombi ve petek hurdası gibi hurdalar her gün hurdacılar tarafından alınır. Maslak geri dönüşüm firması yaptığı önemli çalışmalar ile maslakta elde edilen hurdaların büyük bir kısmını topluyor ve geri dönüşüme gönderiyor. Elektronik hurdası ağırlıklı çalışan hurdacıların aldığı elektronik hurdalar:

  • Bilgisayar kasa hurdası
  • Anakart hurdası
  • Ekran kartı hurdası
  • RAM hurdası
  • Klavye ve fare hurdası
  • Hoparlör hurdası
  • Televizyon hurdası

Bu hurdalara ek bir çok elektronik hurda bölgeden toplanır.

Maslak En Yakın Hurdacı Firması

En yakın hurdacı kelimesini internette araştırdığınızda maslak bölgesinde en yakın konumda bulunan hurdacı bizleriz. Bizimle iletişim kurduğunuz taktirde çok kısa sürelerde hurdacı kamyonları adresinize gelir ve tüm hurdaların alımlarını yapar. Kablo hurdası ve sarı hurdası alımlarında en yüksek fiyat teklifleri ile hurda alımı yapıyoruz. Ödemelerimiz anında peşin olarak yapılır.

Ofis hurdası taşınan ofislerden veya tadilata giren ofislerden alınır. Bölgede iş merkezleri sürekli taşınmaktadır. Her gün yüzlerce şirket ofis açarken yüzlerce şirkette ofislerini bu bölgeden taşımaktadır. Bu durumda yenilenen veya taşınan ofislerde elektronik hurdalar elde edilir. Bu elektronik hurdaların bir kısmı depolarda birikmiş eski hurdalar bir kısmı ise çalışır durumda elektronik hurdalar olabilir.

Atık ve pislik hurdaları eğer metal hurdası içeriyorsa bu hurdaların alımlarını yapabiliriz. Temizlik çalışması yapan hurdacı kendi araçları ile tüm atıkları gerekli noktalara atıyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al