Kurtköy Hurdacı Firması

Kurtköy hurdacı tüm mahalleden anında hurda alımı yapabiliyor. Pendik ilçesinde diğer noktalara da hizmet verdiğimiz gibi bu noktada minimum zamanlarda hurda alımı yapıyoruz. Kurtköy hurdacılar içerisinde karşılaştırma yapıldığında hızlı hizmet veren Kurtköy hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için daima ön plandadır. Güvenilir büyük hurdacı ile çalıştığınızda yüksek fiyattan hurda satışı yapabilirsiniz. 

Kurtköy hurda alan yerler bulması zor olmasına rağmen biz en yakın hurdacı 15 dakikanın daha altında vermiş olduğunuz adresten hurda alımları yapabiliyoruz. Evsel atık hurdaları da dahil metal, plastik, kağıt, karton hurdaların tamamı Kurtköy hurdacı tarafından alınır. Bakır hurdası alan en yakın hurdacı  en güncel bakır hurda fiyatları ile peşin olarak tüm hurdaları almaktadır. 

Kilo değeri önemsenmeden hızlı şekilde demir hurdası ve alüminyum hurdası alınan Kurtköy noktaları:

  • Ankara caddesi
  • Lise Caddesi
  • Selçuklu Caddesi
  • Sefa Caddesi
  • Kanarya Caddesi

Bu noktalara 15 dakika gibi kısa sürelerde hurdacılık hizmeti sunulmaktadır. 

Kurtköy Hurdacı Telefon Numaraları

Hurda telefon numarası iletişim sayfası incelenerek kolaylıkla bulunabilir. Bu numaralar sizlere günün her saati hafta boyunca hizmet verir. Bizi aramanız hurda alım satım hizmeti almak için yeterli olur. Ek olarak hurda fotoğraflarını çekip bizimle paylaşırsanız çok daha kısa sürelerde fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kilo ile kitap alan hurdacı okullar kapandığında öğrencilerin elinde kalan tüm kitap ve kağıt hurdaları alıyor. Kağıt geri dönüşüm hizmetlerini bölgede sürdürüyoruz. Okul ve iş yerlerinden kağıt hurdası alımları tarafımızca yapılıyor. Çelik hurdası bölgeden çelik konstrüksiyon hurdası ve çelik jant hurdası olarak toplanmaktadır. 

Çelik kapı hurdalarını bina yıkımları sonucu veya değişim ile alıyoruz. Çelik kapı ikinci el olarak alınabilir ve satılabilir bir hurdadır. İkinci l çelik kapı almak istiyorsanız bizimle iletişime geçip alım sağlanabilir. Ayrıca pimapen cam hurdası ve PVC kapı hurdalar da ikinci el hurdası kapsamında geri dönüşüm firması tarafından alınır. 

Hadımköy Geri Dönüşüm Firması Hizmetler

Geri dönüşüm firması sokaklarda gezen hurdacıların topladıkları tüm hurdaları alıp gerekli ayrıştırma işlemini yapar. Demir çit hurdası, demir korkuluk hurdası ve demir parmaklık hurdası sokaklarda kamyon ile gezen hurdacıların aldığı hurdalar.

Bölgede bulunan yerel işletmeler üretim sonucunda doğrama alüminyum hurdası atığı oluşturur. Sanayi ve fabrika hurdalarını bölgeden randevu usulü ile alıyoruz. Fabrikalarda atıl olan motor hurdası ve motor bakır hurdası alımları yapılır. Fabrikada tüm nakliye ve işçilik hizmetlerini kendi hurdacı çalışanlarımız yapar. Bölgede bulunan kurumsal hurdacı firması kaliteli hizmetin adresi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al