Kaynarca Hurdacı Firması Pendik

Kaynarca hurdacı firması Pendik ve Pendik ilçesinde bulunan tüm mahallelerden hurda alımları yapmaktadır. Kaynarca konumu itibari ile E-5 yolun yakın bir konumda bulunmaktadır. Konumu itibari ile Kaynarca en yakın hurdacı kısa sürelerde bu noktadan hurda alımları yapabilir. Pendik güncel hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak istediğinizde hurdacı telefon numarası ile bizlere ulaşın ve hurda satışı gerçekleştirin.

Kaynarca hurda alan yerler

Kaynarca hurda alan yerler

Kaynarca hurda alımı yapılan cadde ve sokaklar:

 • Adnen Kahveci Caddesi
 • Akdeniz Caddesi
 • Aydınlı Yolu Caddesi
 • Bahaddin Veled Caddesi
 • Barbaros Caddesi
 • Deniz Caddesi
 • Altın Sokak
 • Akın Sokak

Bu cadde ve sokakların tamamında geri dönüşüm hizmeti Kaynarca hurdacı geri dönüşüm firması tarafından sunulmaktadır.

Kaynarca Hurdacı Fabrika Atık Hurdası

Kaynarca da bulunan fabrikalardan atık hurdalarını alıyoruz. Atık hurdaları demir hurdası, bakır hurdası, plastik hurdası ve kablo hurdası olabilmektedir. Bu hurdalar bölgede bulunan diğer hurdacıların aldığı fiyatlardan daha yüksek fiyatlara alınmaktadır.

Fabrikadan Hurda Alım Yöntemi

Farklı yöntemler ile fabrikalardan hurda alımı gerçekleştirebiliriz. Bu yöntemlerden birisi anlık hurda satışıdır. Biriktirme yapmadan elinizde hurda bulunduğunda bizleri arayın ve Kaynarca hurda alan yerler fabrikanın bulunduğu adrese gelerek hurda alımı yapsın.

Diğer bir yöntem ise hurdacı konteyner bırakma hizmetidir. Bırakılan konteyner bölmelerden oluşur ve hurda ayrı ayrı bu konteyner içine doldurulur. Plastik ve kağıt hurdalar dahil bu yöntem ile alınabilir. İstanbul hurdacı firması bu hizmetlerin tamamını kaliteli şekilde sunar.

Fabrikalardan Elde Edilen Metal Hurdalar

Metal veya elektronik üretim yapan fabrikalardan metal hurda atıkları oluşmaktadır. Bu metal hurda atıkları bilindik olan hurdalardır.

 1. Hurda demir
 2. Hurda çelik
 3. Hurda kurşun
 4. Hurda pirinç
 5. Kablo hurdası
 6. Bakır hurdası
 7. Pirinç hurdası

Bu atık fabrika hurdaları arasında başı çeker.

Kaynarca İkinci El Hurdası Alım Satım

Hurdacılar ellerine düşen ürünleri ikinci el satarak kar etme yoluna giderler. Bu ürünler çok çeşitli ürünlerdir ve hurdacılar bu malzemeleri ikinci el olarak satabilir.

Motor Hurdası Alım ve Satışı

Motor hurdaları çoğunlukla fabrikalardan alınmaktadır. Fabrikalardan alınan motorlar çalışır durumda oldukları zaman hurdacılar tarafından ikinci el değerlendirmek kolay olur.

Redüktör Hurdası

Rediktör hurdası tamamı metal aksandan meydana gelir. Bu metal aksan demir hurdası, bakır hurdası, çelik hurdası ve alüminyum hurdası içerebilir. Hepsini birden veya birkaç çeşidi içerir. Hurdacı ayırma işlemi uygulayarak bu hurdaları alır. Geri dönüşüm işlemine ikinci el alım ve satışı yapılabilen diğer tüm ürünler de dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Al