Kaynarca Hurdacı Firması Pendik

Kaynarca hurdacı firması Pendik’te bulunan tüm mahallelerden hurda alımları yapmaktadır. Kaynarca konumu itibari ile E-5 yoluna yakın bir konumda bulunmaktadır. Konumu itibari ile Kaynarca en yakın hurdacı kısa sürelerde bu noktadan hurda alımları yapabilir. Pendik güncel  hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak istediğinizde telefon numaramız ile bizlere ulaşabilir hurda satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynarca hurda alan yerler

Kaynarca hurda alan yerler

Kaynarca hurda alımı yapılan cadde ve sokaklar:

 • Adnen Kahveci Caddesi
 • Akdeniz Caddesi
 • Aydınlı Yolu Caddesi
 • Bahaddin Veled Caddesi
 • Barbaros Caddesi
 • Deniz Caddesi
 • Altın Sokak
 • Akın Sokak

Bu cadde ve sokakların tamamında geri dönüşüm hizmeti sizlere Kaynarca hurdacı geri dönüşüm firması tarafından hizmet vermektedir.

Kaynarca Hurdacı Fabrika Atık Hurdası

Kaynarca da bulunan fabrikalardan geri dönüşüm hurdalarını alıyoruz. Atık hurdaları demir hurdası, bakır hurdası, plastik hurdası ve kablo hurdalarını içermektedir. Bu hurdalar bölgede bulunan diğer hurdacıların aldığı fiyatlardan daha yüksek fiyatlara alınmaktadır.

Fabrikadan Hurda Alım Yöntemi

Fabrikalardan farklı yöntemler ile hurda alımı yapılmaktadır. Bu yöntemlerden birisi de anlık hurda satışıdır. Elinizde hurda bulunduğunda biriktirme yapmadan bizleri arayın ve Kaynarca hurda alan yerler fabrikanın bulunduğu adrese gelerek hurda alımını gerçekleştirelim. Bir diğer yöntem ise hurdacı konteyner bırakma hizmetidir. Bırakılan konteyner bölmelerden oluşur ve bu bölmeler içine farklı çeşitte hurdalar ayrı ayrı olacak şekilde konteyner içine doldurulur. Plastik ve kağıt hurdalar da dahil bu yöntem ile alınabilir. İstanbul hurdacı firması bu hizmetlerin tamamını kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Fabrikalardan Elde Edilen Metal Hurdalar

Metal veya elektronik üretim yapan fabrikalardan metal hurda atıkları oluşmaktadır. Bu metal hurda atıkları bilindik olan hurdalardır.

 1. Hurda demir
 2. Hurda çelik
 3. Hurda kurşun
 4. Hurda pirinç
 5. Kablo hurdası
 6. Bakır hurdası
 7. Pirinç hurdası

Bu atık hurda çeşitleri fabrika hurdaları arasında başı çekmektedir.

Kaynarca İkinci El Hurdası Alım Satım

Hurdacılar ellerine düşen ürünleri ikinci el satarak kar etme amacı güderler. Bu ürünler çok çeşitli ürünler olmakla beraber ve hurdacılar bu malzemeleri ikinci el olarak satabilirler.

Motor Hurdası Alım ve Satışı

Motor hurdaları çoğunlukla fabrikalardan alınmaktadır. Fabrikalardan alınan motorlar çalışır durumda oldukları zaman hurdacılar tarafından ikinci el olarak değerlendirmesi daha kolay olur.

Redaktör Hurdası

Redaktör hurdası tamamı metal aksandan meydana gelir. Bu metal aksan demir hurdası, bakır hurdası, çelik hurdası ve alüminyum hurdası içermektedir. Hepsini birden veya birkaç çeşidi içerebilir. Hurdacı ayırma işlemi uygulayarak bu hurdaları alır. Geri dönüşüm işlemine ikinci el alım ve satışı yapılabilen diğer tüm ürünler de dahildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al