Kavacık Hurdacı Beykoz Geri Dönüşüm

Kavacık hurdacı firması Beykoz ilçesinin tüm diğer mahalleleri de dahil olmak üzere hurda alımları yapmaktadır. En güncel İstanbul hurda fiyatları ile satış yapmak oldukça mümkün. Kavacık geri dönüşüm firması her çeşit hurdaların alımını gerçekleştirmekte. Hurda demir, bakır hurdası, çelik hurdası, sarı hurdası ve kablo hurdaları bölgede alımı yapılan hurdaların başında gelmektedir. Bölgedeki Kavacık hurda alan yerler arasında en kısa sürede, güvenilir bir şekilde ve en yüksek güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapmaktayız. Hurda fiyat listesi sitemizde yer alan sayfadan kontrol edilebilir.

Kavacık hurdacı telefon numarası

Kavacık hurdacı telefon numarası

Kavacık Hurdacı Bilgisayar Hurdası Alımı

Kullanım sürelerini doldurmuş bilgisayar hurdalarını ve tüm bilgisayar parçası hurdalarını almaktayız. Kavacık bilgisayar hurdası alan hurdacı firması bölgede atılan hurdaların tamamını topluyoruz. Bilgisayar hurdaları ofislerden ve banka gibi bölgelerden elde edilir. Yeni teknolojiler ile birlikte bilgisayarların önemli bir kısmı hurdaya ayrılır. Hurdacılar da bu hurdaları toplayıp geri dönüşüme kazandırır.

Bilgisayar hurdaları içlerinde bulunan işlemci hurdası, ana kart hurdası, ram hurdası, ekran kartı hurdası gibi  hurdaları barındırdığından dolayı değerli bir hurda çeşididir. Bu hurdaları  çöplere atmak yerine Kavacık elektronik hurdası alan yerler bularak bu noktalara satılması gerekir.

Kavacık Adresten Hurda Alımı

Gezen hurdacı hizmeti ile hurda satışı yapacak müşterilerin verdikleri adreslere gelerek hurda alımları yapıyoruz. Müşterilerimizin ellerinde bulunan hurdanın miktarı ne kadar olursa olsun hurdacı 1 kilo dahi olsa adrese gelerek hurda alımını yapmakta.

Adresten hurda alımı yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartıyoruz. Adrese gelen hurdacı sizlere miktarı bile sormadan gelip hurdaların tamamını almaktadır. İstanbul hurdacı firması aynı zamanda diğer tüm ilçelerde de bu hizmeti sunmaktadır.

Hurda Karşılığında Bina Yıkımı Yapmak

Hurda karşılığında yapılan yıkımlar bölgede müşterilerimize verilen bir diğer hizmettir. Hurda karşılığında bize verilen tüm binaları gerekli tedbirler alınarak yıkıp İnşaat demir hurdası ve çelik kapı hurdalarını toplamaktayız. Kalorifer kazanı ve kalorifer peteği hurdaları da bu bölgede toplanmaktadır. Bunun yanı sıra bakır ve kablo hurdaları da az miktarda olsalar dahi bu bölgeden elde edilmektedir.

Bina yıkımlarında gerekli izinlerin alınması gerekir. İzin almadan bina yıkımının yasak olmasının yanı sıra bu işlemi daha önce hiç yapmayan hurdacı firmaları ile çalışmanız da tavsiye edilmez. Tecrübeli olan geri dönüşüm firmaları gerekli çalışmalar kapsamında çevreye zarar vermenden hızlıca bu işlemleri gerçekleştirir.

Yıkımı yapılan binada her çeşit hurdanın dikkatli bir biçimde ayırımının yapılması zorunludur. Ayıklama işlemini iyi yapmayan hurdacılar toprağa metal ve plastik hurdaların karışmasına neden olabilir. Metal ve plastik hurdaları inşaat atıklarından en iyi şekilde temizlenmelidir. Avrupa Yakası Hurdacı bu hizmeti en kaliteli ve hızlı bir şekilde yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al