İstinye Hurdacı Hurda Alımı

İstinye hurdacı Sarıyer İstinye de hurda alımları yapıyor. Her nevi hurdalar İstinye hurdacı tarafından alınmaktadır. İstanbul güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapılır. İstinye hurda alım fiyatları ile İstanbul hurda fiyatları aynı seyir eder. İstinye bölgesine özel bir fiyatlandırma yapılmaz. En yakın hurdacı merkezimiz ile adresten diğer tüm İstinye hurdacılar arasında en hızlı şekilde hurda alımları yapıyoruz. Hızlı şekilde vakit kaybetmeden hurda satışı yapmak istiyorsanız Avrupa Yakası Hurdacı ile hurdacı telefon numarası üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olur. 

İstinye hurdacı hurda alımı.

İstinye hurdacı hurda alımı.

İstinye hurda merkezi her türlü hurdayı geri dönüşüme gönderir. Elektronik hurdası alımı yapılan hurda türlerinden sadece birisidir. Elektronik hurdası alan İstinye geri dönüşüm firması elektronik hurdaları sınıflandırarak geri dönüşüm işlemini sağlamış olur.

Elektronik hurdalar günümüzde oldukça çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Bilgisayar hurdası ve bilgisayar bileşen hurdaları her gün tonlarca hurdacılar tarafından alınmaktadır. Bankalar ve AVM gibi iş yerlerinin tadilat çalışmaları sonucunda toplu şekilde bilgisayar ve ofis malzeme hurdaları da alınmaktadır. 

İstinye Hurdacı Hurda Karşılığında Bina Yıkımı

İstinye hurdalık hurda karşılığında bina yıkım hizmeti veriyor. Hurdalık tüm imkanları ile aldığı yıkım işlerini en kısa sürede gerçekleştirir. Hurdacılar arasında nadir şekilde yıkım hizmeti veren hurdacılardan birisi Avrupa Yakası Hurdacı firmasıdır. Bina yıkımları sonucunda çeşitli hurdalar hurdacılar tarafından elde edilir.

Çelik Kapı Hurdası

Çelik kapı hurdası bina yıkımlarında elde edilen çelik ve demir hurdası karşımı bir üründür. Çelik kapı hurdaları ikinci el olarak değerlenebileceği gibi doğrudan hurdaya satılmak zorunda da kalabilir. Eski tip çelik kapı hurdaları ve 2. el kullanılamaz durumda olan çelik kapılar doğrudan hurdaya ayrılır. 

Kalorifer Kazan Hurdası

Kalorifer kazan hurdası özellikle eski binalardan sökülen hurdalardır. Galvaniz ve demir hurdasını içerisinde barındırır. Kalorifer kazan hurdaları bulundukları noktalardan kesim işlemleri yapılarak sökülür ve alınırlar. Kalorifer kazan hurdası alan hurdacı bu şekilde hurda alımları gerçekleştirir.

Kalorifer Petek Hurdası

İstinye hurdacı kalorifer petek hurdalarının da alımlarını yapmaktadır. Kalorifer petek alan hurdacı 2. el fiyatları ile kalorifer petek hurdalarını alır. Döküm petek hurdası, oluklu petek hurdası, kalorifer boru hurdaları hurdacı tarafından alınan hurdalardır. 

Elektrik Tesisat Kabloları

Yıkımlar yapılmadan önce binada bulunan tüm elektrik tesisat kablolarının söküm işlemleri yapılır. Elektrik kabloları bakır olmaları sayesinde en pahalı hurdalar bunlardır. Az miktarlarda olsalar da hurdacı tarafından bu bölgelerde alımları gerçekleştirilir. Elektrik kablosu alan İstinye hurdacılar güncel hurda fiyatları ile alım yaparlar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al