İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı olarak yaptığı işlerle adından sıkça bahsettirmiş, sizler için güvenilir bir firma haline gelmiş durumdayız. Sizlerin olumlu dönüşleri sayesinde daha da tecrübe yaşayan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her daim onur ve şeref duymuştur. Firmamız özveri ile çalışan ve tecrübeli kadroya sahiptir. Firmamız sizler için daima en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır.  Hurdacı firması olarak ilk önceliğimiz ticaret öncesi ve sonrasında sizleri memnun edebilmektir. Çünkü biliyoruz ki memnun bir müşteri demek daha çok müşteri demektir. 

İstanbul Hurdacı Hurda Alımı

İstanbul hurdacı olarak İstanbul ve çevre illerden her nevi hurda alımı yapmaktayız. Birçok hurdacı belli  bir tonajı geçmeyen hurdaların alımını yapmamaktadır. Ama biz tonajı ne olursa olsun tüm hurda çeşitlerinizi bir telefonla gelip adresinizden alıyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmek. Firmamız hurdalarınızı en güncel fiyattan alıyoruz ve hurdalarınıza değer kaybı yaşatmıyoruz. Hurda fiyatlarımız sabit değildir. Fiyatlarımız İstanbul borsasına göre günlük değişmektedir. Bu yüzden en güncel fiyat teklifi için bizi arayın. Telefon numaramızın whatsaap uygulaması mevcuttur. Dilerseniz arayarak dilerseniz de detaylı ve çok yönlü çekilmiş hurdalarınızın fotoğraflarını bize göndererek fiyat sorabilirsiniz.  Ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş yaparak en güncel fiyat teklifini sunacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu fiyat teklifini kabul ettiğiniz anda elemanlarımız sizlerden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda yola çıkan ekibimiz en geç yarım saat içinde gönderdiğiniz adreste olacaktır. Ekibimiz adrese kendi araçlarımız ve tartımızla gelecektir. Hassas tartım sonucunda elemanlarımız hurdalarınızı araçlarımıza yükleyecektir. Yükleme esnasında ekibimiz sizlere iş güvencesi ve temiz çalışma garantisi sunmaktadır. İş sonunda ekibimiz sizlere hurdanızın değerini peşin ve nakit olarak ödemektedir. İsteye göre paranızı banka hesabı üzerinden de gönderebiliyoruz. Çünkü birçok müşterimiz bu yöntemin daha güvenli olduğunu düşünmektedir. 

Firma olarak geri dönüşüm işi de yapmaktayız. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek sizlerin ham madde ihtiyacını karşılıyoruz. Bu sebeple biz hurdacılar için geri dönüşüm oldukça önemlidir. Geri dönüşüm sayesinde hem çevre ve doğaya zarar vermiyoruz hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Sizlerde hem geri dönüşüme katkıda bulunmak hem de kazanç elde etmek için bizimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al