İçmeler Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

İçmeler hurdacı Tuzla İçmeler mahallesinde hurda alımları gerçekleştiriyor. Fabrika hurdaları da dahil olmak üzere her türlü hurda hurdacı tarafından İçmeler de toplanmaktadır. Güncel hurda fiyatları ile hurda satışları yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. Hurdacı en kısa sürelerde sizlerin verdiği adreslere gelerek hurda alımlarını yapar. İçmeler geri dönüşüm firması her türlü hurdanın alımlarını yapmaktadır.

İçmeler hurdacı geri dönüşüm firması.

İçmeler hurdacı geri dönüşüm firması.

Tuzla da çok sayıda fabrika bulunur. Bu fabrikalardan az bir miktarı da İçmeler mahallesinde yer alır. Burada bulunan fabrikalardan fabrika atık hurdalarını satabilirsiniz. Fabrika atık hurdaları demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çelik hurdası, krom hurdası ve kurşun hurdası gibi hurdalar olabilir. İçmeler hurda metal firması her türlü metal hurdanın alım hizmetini verir. 

İçmeler Hurdacı En Yakın Hurdacı Firması

İçmeler en yakın hurdacı çok kısa sürelerde hurda alımları yapar. Bölgede bulunan hurdacı merkezi sayesinde mobil araçlar talep edilir edilmez verilen adrese doğru yola çıkar. En kısa sürede verilen adrese gelerek tüm hurdaları toptan şekilde alabiliriz. 

Değerli hurdalar arasında yer alan kablo hurdası da İçmeler kablo hurdası alan yerler tarafından alınır. Az miktarda kablo hurdası da olsa adrese gelerek kablo hurdalarının tamamını alabiliriz. Kablo hurdaları kablo geri dönüşüm makineleri ile geri dönüşüme kazandırılır. Hurdacılar eğer geri dönüşümde kullanılan bu makinelere sahip olurlarsa daha yüksek fiyatlardan hurda kablo alımı yapabilirler.

İçmelerde Fabrikalardan Hurda Alımı

İçmeler de fabrika hurdalarının büyük kısmını fabrikalara bırakılan yük konteynerleri ile yapıyoruz. Bıraktığımız yük konteynerleri hurda ile dolduğunda eskisini alıp yerine yenisini bırakıyoruz. Böylece bu işlem hurdacıların iş yükünü de büyük oranda azaltmaktadır. Konteyner bırakmanın mümkün olmadığı küçük işletmelerden ise günlük olarak hurda alımları yapabiliriz. 

Fabrika hurdaları yağ ile karışmış olan ve torna tezgahından çıkmış olan hurdalar da olabilir. Bu hurdalar yağlı olmaları sebebi ile diğer hurdalara oranla daha düşük fiyatlara satılabilir. Yağlı olan hurdalar temiz olanlara göre daha ucuz satılmaktadır. 

Çelik artıklar ve bakır artıklarda fabrikalardan toplanır. Eski fabrikaların yıkımları da Avrupa Yakası Hurdacı tarafından yapılan bir hizmettir. Eski fabrikaların tamamen yıkımlarını yaparak içlerinden değerli olan hurdaların tamamının sökümlerini yapıyoruz. Fabrikalardan bol miktarlarda hurda elde edilir.

Motor ve pano hurdaları elde edilen hurdaların önemli bir kısmını oluşturur. Hurdacılar motor ve panolardan alınan kablo ve demir hurdalarını toplayarak satışa sunar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al