İçerenköy Hurdacı Telefon Numarası

İçerenköy hurdacı telefon numaraları ile dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. İstanbul güncel hurda fiyatları ile İçrenköy de hurdacı hizmetleri veriyoruz. Geri dönüşüm firması olarak en yüksek verimle geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamaya çalışmaktayız. Az miktarda hurda satışı yapılacaksa ve en yakın hurdacı ile iletişime geçip kısa sürede hurda satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Bölgede bulunan hurdacı merkezi 3-5 dakikada adrese gelerek hurda alımı yapabilir.

İçerenköy hurdacı telefon numarası.

İçerenköy hurdacı telefon numarası.

Tek bir hurda türüne odaklanmadan tüm hurdaları yerinde ve değerinde alabiliriz. Güncel hurda fiyat teklifleri İçerenköy hurdacı bölgesinde bizler için çok önemlidir. Anlık olarak fiyatlarımız güncellenir ve hurda satışı yapacak olan müşterilere en güncel fiyatlar teklif edilir. Dilerseniz whatsapp üzerinden hurdalarınızın fotoğraflarını gönderip hurdalarınıza fiyat teklifi alabilirsiniz. 

İçerenköy Hurdacı Hurda Satışı

Hurda satmak istediğiniz zaman Avrupa Yakası Hurdacı her gün her saat hizmetinizdedir. Demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası gibi çok satılan hurdaları yüksek fiyatlar ile topluyoruz. Ek olarak çelik hurdalarının tamamı da hurdacı tarafından bölgeden toplanmaktadır. Bu bölge ve çevresinde İçerenköy hurdacısı olarak bilinen hurdacı firması tüm hurda alım satım işlemlerinde müşterilerini memnun etmiştir. 

Tel Hurdası Alımı

Tel hurdalar inşaat alanlarından ve çit hurdalarından elde edilen hurdalardır. Tel hurdaları bakır gibi değerli hurdalar da olabilir demir gibi orta değerli hurdalar da olabilir. Tel çeşitleri oldukça fazladır. Tel hurdaları kullanıldıkları yerlere göre farklı yöntemler ile elde edilir. Demir tel hurdası, bakır tel hurdası, alüminyum tel hurdası çelik tel hurdası alınan tel hurdalardandır. 

Sac Hurdası Alımı

İçerenköy hurdacı aynı zamanda çatı yıkım ve söküm hizmetleri de verir. Tadilata giren çatıların tamamını sökerek hurdaları değerlendiriyoruz. Çatılardan elde edilen hurdaların önemli bir kısmı çatı makası hurdası ve sac hurdasıdır. Sac hurdası alan hurdacı bu hurdalara zarar vermeden sökerek hurdaları ikinci el olarak değerlendirmeyi hedefler.

Çeşitli türlerde sac hurdaları bulunmaktadır. İçerenköy hurdacılar ekinci el hurda satışları yaparak geri dönüşüm sektörüne daha büyük katkılar sağlarlar. Bakır sac hurdası, alüminyum sac hurdası, demir sac hurdası, krom sac hurdası, nikel sac hurdası gibi hurdalar hurdacı tarafından toplanır.

Hurda Kağıt Toplama Hizmeti

Uzun süredir İçerenköy de kağıt hurdası alan hurdacı firması güncel hurda kağıt fiyatları ile geri dönüşüm hizmeti verir. Kitap hurdaları, karton hurdaları hurdacı tarafından bu bölgelerden toplanmaktadır. En yakın hurdacı ile anlaşıp kağıt, karton ve kitap hurdaların tamamını satabilirsiniz. 

İçerenköy Hurdacı Telefon Numarası” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al