Hurdacılık

Hurdacılık firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve özveri ile çalışan güçlü  kadroya sahip bir firmayız. Müşteri memnuniyetine önem veren  firmamız sizlere mağduriyet yaşatmamaktadır.  Siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu ve onurunu yaşamaktayız. Sizleri daima güler yüzle karşılayan  bir firmayız. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Hurdacılık Hurda Alımı 

Hurdacılık olarak her tonajdaki hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Firma olarak bakır hurdası, demir hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası vb. hurda çeşitleri alım satımı yapmaktayız. Evinizde veya iş yerlerinizde duran ve durduğu yerde sizlere hiçbir getirisi olmayan hurdalarınızı değerinde alıyoruz.  Bir telefon kadar yakın olan firmamız haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın whatsapp uygulaması da mevcuttur. Dilerseniz detaylı ve çok yönlü çekilmiş hurdalarınızın fotoğraflarını gönderip fiyat teklifi sorabilirsiniz. En kısa sürede size dönüş yapan firmamız en güncel fiyat teklifini sizlere sunacaktır. Firmamızın sunduğu fiyat teklifini kabul ettiğiniz anda elemanlarımız sizden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda ekibimiz kendi araçlarımız ile yola çıkacaktır. En geç 1 saat içinde adrese gelen ekibimiz hassas tartım sonucunda hurdalarınızı araçlarımıza yükleyeceklerdir. Yükleme işini kendileri yapan elemanlarımız sizleri yormayacaktır. Sizlere düşen tek görev elemanlarımız çalışırken onları takip etmek olacaktır.  Çalışma sırasında çevre ve doğaya zarar  vermeyen ekibimiz sizlere iş güvenliği garantisi vermektedir. İş sonunda firmamız hurdalarınızın değerini nakit ve peşin olarak ödemektedir. 

Firma olarak geri dönüşüm hizmeti de sunmaktayız. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Geri dönüşüm sayesinde hem sizlerin ham madde ihtiyacını karşılıyoruz hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Doğa ve çevre temizliği açısından geri dönüşüm büyük önem taşır. Firmamız iş yerlerinize veya evlerinize geri dönüşüm için kasa bırakma hizmeti sunmaktadır. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip kasalarınızı yeniliyoruz. Fiyatlarımız sabit değildir. Çünkü hurda fiyatları İstanbul borsasına göre günlük olarak güncellenmektedir. En güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En güncel ve yüksek fiyat teklifi veren firmamızdan teklif almadan hurdalarınızı satmayınız. Çünkü yüksek fiyat teklifi ile sizlere kazanç sağlıyoruz. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al