Hurdacılar

Hurdacılar olarak İstanbul ve çevre illerden her nevi hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızı en güncel fiyat değerinde alıyoruz.  Haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Sitemizdeki iletişim bilgilerimizden  dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak hurdalarınıza fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp uygulamamız mevcuttur. Hurdalarınızın çok yönlü ve detaylı çekilmiş fotoğraflarını bizlere göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız sizlere en kısa süre içinde dönüş yaparak en güncel fiyat teklifini sizlere sunacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu fiyat teklifini kabul ettiğiniz anda  sizden konum istenecektir. Konumu gönderdiğiniz anda ekibimiz adresinize doğru yola çıkacaktır. Kendi araçlarımız ile adresinize gelen ekibimiz hurdalarınızı hassas tartım sonucu araçlarımıza yükleyeceklerdir. Yüklemeyi kendi yapan elemanlarımız sizleri yormamaktadır. Firmamız sizlere iş güvenliği garantisi vermektedir.  Hurda karşılığı bina yıkım ve söküm işlerini de yapan firmamız güvenlik önlemlerini alarak  çevreye zarar vermemektedir

Firmamız geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek hem ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz hem de sizlerin ham madde ihtiyacını gideriyoruz. İş yerlerinizdeki veya evlerinizde bulunan ve durduğu yerde sizlere getirisi olmayan hurdalarınızı bizlere satarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Dilerseniz iş yerlerinize kasa bırakıyoruz. Günlük veya  sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip kasalarınızı yeniliyoruz. Geri dönüşüm sayesinde çevre ve doğaya zarar vermeden sizlere kazanç sağlıyoruz.

 

2022 Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları günlük olarak değişmektedir. Bu nedenle sizlere sabit bir fiyat veremiyoruz. Hurda fiyatları günlük İstanbul Borsa fiyatlarına göre belirlenmektedir. En güncel ve yüksek fiyat teklifleri için bizleri arayabilirsiniz. Bizlerden teklif almadan hurdalarınızı hemen satmayın. Çünkü en yüksek fiyat teklifi ile sizlere kazanç sağlıyoruz. 

 

Hurdacılar ne kadar kazanıyor?

Geri dönüşüme büyük emekler harcayan hurdacılar bu mesleğin zorluklarına rağmen iyi ücretler kazanıyor olmalı demi?

Hurdacı Neler Alır?

Demir Hurdası: Hurdacılık sektörünün en gözde hurdası hurda demir diyebiliriz.

Dkp , toplama,  teneke, talaş, inşaat yıkım, ekstra ve demir çubuklarıdır.

Bakır Hurdası: Geri dönüşümü %100 yapılabilen metaldir.

Alüminyum Hurdası: Uzay  ve uçak araçlarından, soğutma sanayisine  kadar birçok farklı alanda kullanılan alüminyum işlenmesi çok kolay olan hafif bir metaldir.

Çinko Hurda: Diğer metallere göre yumuşak ve eritilmesi kolay bir metal türüdür.

Krom Hurda: Geniş bir kullanım alanına sahip olan krom paslanmaz çelik üretiminde, madeni çeliğin sertleştirilmesinde ve çeşitli alaşımların elde edilmesinde kullanılır.

Kurşun Hurda: Sert ve dayanıklı bir maden olan kurşun alaşım muhtevasında da kullanılır.

Paslanmaz Hurda: Paslanmayan en popüler ikinci hurda türüdür.

vb. hurda çeşitleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al