Hurdacılar Sitesi İstanbul

Hurdacılar sitesi İstanbul olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızı haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde bulunmaktadır bize oradan ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ve özveriyle çalışan kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda işi oldukça zor ve dikkat isteyen bir iştir. Birçok firma hurda işine giriştikten sonra yapamayıp pes etmiştir. Bu yüzden herkes hurda işini beceremez. Firma olarak uzun yıllardır deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu sektörde yaptığı çalışma ve yaptığı işlerle adını duyurabilmiş sayılı firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her daim sizleri güler yüzle karşılamaktadır. Bu sayede sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde her geçen gün adımızı daha da duyurmaya devam ediyoruz. Sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve hurda alım satımında firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere minnettarlığımızı sunarız. Hem güvenli hem de karlı bir ticaret alışverişi için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurdacılar Sitesi  İstanbul Hurda Alımı

Hurdacılar Sitesi İstanbul olarak evlerinizde veya iş yerlerinizde duran ve durduğu yerde sizlere hiçbir getirisi olmayan hurdalarınızı bir telefonla adresinizden alıyoruz. İstanbul ve çevre illerden her nevi hurda alımı yapmaktayız. Demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası ve kablo aldığımız hurda çeşitlerinden bazılarıdır.  Firmamız  hurdalarınıza en yüksek fiyat teklifi sunarak hurdalarınıza değer kaybı yaşatmamaktadır. Bu yüzden firmamızdan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı hemen satmayın. Fiyatlarımız İstanbul Borsası tarafından günlük güncellenmektedir. Bu yüzden net fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

Whatsapp uygulamamız mevcuttur. Dilerseniz hurdalarınızın  detaylı ve çok yönlü çekilmiş fotoğraflarını whatsapp üzerinden biz gönderip fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içinde sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile dönüş yapacaktır. Firmamızın teklifini kabul ettiğinizde firmamız sizlerden adres isteyecektir. Adresi gönderdiğiniz anda yola çıkan ekibimiz 30 dakika içinde belirttiğiniz adreste olacaktır. Kendi araçlarımız ile adresinize gelen ekibimiz hurdalarınızı hassas tartımızda tartım yaptıktan sonra kendi aracımıza yükleyecektir. Yükleme işini kendi yapan elemanlarımız sizleri yormayacaktır. İş sonunda elemanlarımız hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak ödemektedir. Firmamız iş öncesi sizlere iş güvenliği ve çevre temizliği için garanti vermektedir. Temiz ve dikkatli çalışan ekibimiz gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al