Hurdacı Telefonu

 Hurdacı telefonu ile  hurda  işleri artık kolay bir hale geldi. İstanbul bölgesinde hizmet veren firmanın telefon numarası ile hurdaların elden çıkarılması artık çok kolay. Uzun yıllardır sektörde yer alan firma hem deneyim ve tecrübesi ile hem de uzman kadrosu ile en kaliteli hizmetleri profesyonel şekilde sağlar. Firmamız ekibinde her biri alanında uzman personeller bulunur. Son teknoloji ile donatılmış modern cihazlar ve araçlar sayesinde hurda işlemlerini hızlı ve prosedürlere uygun şekilde gerçekleştirir. Gerek hurda alımında gerekse de satım ve nakliye işlemlerinde diğer firmalardan bir adım öndedir. Geleneksel hurdacılık anlayışının yerine yenilikçi ve sürdürülebilir bir anlayış benimseyen hurdacı telefonu firması  sağladığı hizmetler ile müşterilerin memnuniyetini sürekli olarak kazanır.

 

Firmamızın benimsediği ilkeler ve değerler doğrultusunda hizmet sağlayan bir firmadır. Daima müşteri odaklı yaptığı çalışmalar ile adından sürekli söz ettirir. Böylelikle sektörde özel bir konumda yer alır. Hurdacı telefon aracılığıyla iletişime geçen müşteriler firmanın istenilen adrese gelmesiyle hurdaları güncel değerinde alır. Alınan hurdalar belediyenin belirlediği toplama yerlerine gider. Buradan ise gerekli ayrıştırma ve sınıflandırma işlemlerinin ardından faklı kategorilere ayrılarak geri dönüşüm merkezlerine gönderilir. Firma aynı zamanda geri dönüşüm işlemlerinde de sektörde bir numaradır. Kullanımı son eren ya da kullanılamayacak hale gelen hurdalar geri dönüşüm işlemleri sayesinde eskisinden daha kullanışlı ve şık bir hale getirilir.

 

 Hurdacı Hizmetleri

Hurdacı hizmetleri sayesinde müşteriler hurdalarını çok rahat bir şekilde teslim ederek geri dönüşüme kazandırmaktadır. Geri dönüşüm kullanılmayan maddelerin kullanılabilir bir hale dönüştürülme işlemidir. Diğer bir ifadeyle hurdaların ya da atıkların işlenerek kullanılabilecek düzeyde hammaddeler haline getirilmesidir. Şehirlerde oluşan hurda ve atık maddeler bir yandan doğaya zarar verirken bir yandan da insan sağlığını tehdit eder boyutlara gelmektedir. Firma olarak sektördeki uzun yıllara sahip bilgi ve deneyim sayesinde geri dönüşümde oldukça ciddi işler yapar. Atıl olarak duran eşyaların, hurdaların veya atıkların modern tesislerde fiziksel ve kimyasal dönüşümlere uğraması sonucunda üretime yeniden kazandırılması amaçlanır. Böylelikle hurdacı telefonu aracılığıyla enerji ihtiyacının bir bölümü karşılanmış olunur.

 

Günlük yaşamda insanların kullanmış oldukları pek çok maddeyi kolay ve hızlı bir şekilde toplayıp nakil işlemlerini gerçekleştirerek modern geri dönüşüm sistemine dahil eder. Cam, plastik, karton, kağıt, demir, bakır, çinko, alüminyum gibi çeşitli maddeleri toplayarak geri dönüşüme kazandırır. Firmamız sağlamış olduğu hizmetlerde daima müşteri odaklı çalışmalar yaparak müşterilerin memnuniyetini kazanır. Hurda malzemelerini müşterilerin belirttiği adreslere giderek toplar ve gerekli yerlere nakillerini sağlar. Sadece İstanbul’da değil aynı zamanda Türkiye’de de adını sıkça duyurur.  Aynı zamanda bu çalışmalar toplumun en faydalı şekilde gelişmesi ve çevrenin en güçlü biçimde korunması amacıyla geri dönüşüm hizmetlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

 

 Hurdacı Telefonu

 Hurdacı telefon ile müşteriler firma ile iletişime geçerek hurdalarını teslim etmiş olur. Geleneksel yöntemlerde olduğu gibi insanlar hurdalarını vermek için bulundukları bölgede hurdacı geçmesini beklemez veya kendileri bu ürünleri hurdacıya gidip teslim etmez. Bunun için hurdacı telefon ile irtibata geçerek verilmek istenilen hurdalara dair bilgi verir ve adresi belirtir. Böylelikle firma adrese gelerek hurdaların türünü, ölçüsünü ve miktarını tespit ederek güncel değerinden alım işlemini gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al