Hurdacı Geri Dönüşüm

Hurdacı Geri Dönüşüm olarak olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızı haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde bulunmaktadır bize oradan ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ve özveriyle çalışan kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda işi oldukça zor ve dikkat isteyen bir iştir. Birçok firma hurda işine giriştikten sonra yapamayıp pes etmiştir. Bu yüzden herkes hurda işini beceremez. Firma olarak uzun yıllardır deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu sektörde yaptığı çalışma ve yaptığı işlerle adını duyurabilmiş sayılı firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her daim sizleri güler yüzle karşılamaktadır. Bu sayede sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde her geçen gün adımızı daha da duyurmaya devam ediyoruz. Sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve hurda alım satımında firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere minnettarlığımızı sunarız. Hem güvenli hem de karlı bir ticaret alışverişi için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hurdacı Geri Dönüşüm

Hurdacı geri dönüşüm firması olarak İstanbul ve çevre illerden hurda alımı yapmaktayız. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek hem çevre ve doğayı korumuş oluyoruz hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Hurdalarınız  sizlerin  hammadde ihtiyacınızı karşılamak için tekrar dönüşüme gönderilir. Sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizleri arayarak hurdalarınızı satışını gerçekleştirebilirsiniz. Hurda fiyatları İstanbul borsasına bağlı olarak günlük olarak güncellenmektedir. Bu yüzden en güncel fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin. Hurdalarınızı tecrübeli ve özveriyle çalışan elemanlarımız ile gelip bizzat adresinizden alıyoruz. Hassas tartım sonucunda hurdalarınızı kendi araçlarımıza yüklüyoruz ve hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak ödüyoruz. Yükleme sırasında çevre ve doğaya zarar vermeyen ekibimiz iş öncesinde gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Firma olarak geri dönüşüm için evlerinize veya iş yerlerinize kasa bırakma hizmeti de vermekteyiz. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip kasalarınızı yeniliyoruz ve hurdalarınızın değerini en yüksek fiyat değerinden ödüyoruz. Firmamız haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir.. Telefonlarımız her daim açıktır. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yaptığı işlerle ve sunduğu hizmetler sayesinde adını duyurabilmiş olmanın sevincini ve gururunu yaşayan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten her daim onur ve gurur duymaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere minnettarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al