Hurdacı Firması

Hurdacı firması olarak haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Hurdacılık sektöründe adını duyurabilmiş olmak çok önemli bir noktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde hurdacılık sektöründe adını duyurmuş sayılı hurdacılardan bir tanesiyiz. Firmamız için önceliğimiz daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde daha da yükselen ve yükseldikçe sizlere daha çok kazanç sağlayan bir firma haline geldik. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere minnettarlığımızı sunarız. Firmamız deneyimli ve özveriyle çalışan elemanlara sahiptir.

 

Hurdacı Firması Hurda Alımı

Firma olarak İstanbul ve çevre illerden hurda alımı yapmaktayız. Durduğu yerde sizlere hiçbir getirisi olmayan hurdalarınızı bizzat adresinizden alıyoruz. Birçok hurdacı firmaları tonajı düşük diye hurda alımı yapmamaktadır. Ama firmamız her tonajdaki hurdalarınızı almaktadır. Firma olarak bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, krom  vb. hurda çeşitleri alımı yapmaktayız. Sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere her daim ulaşabilirsiniz.

Telefon numaramızın whatsapp uygulaması da mevcuttur. Detaylı ve çok yönlü çekilmiş hurdalarınızın fotoğraflarını bizlere gönderip hurdalarınıza fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre zarfında sizlere en güncel teklifleriyle dönüş yapacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu fiyat teklifini kabul ettiğiniz anda ekibimiz sizlerden adres isteyecektir. Adresi gönderdiğiniz andan itibaren yola çıkan ekibimiz en geç yarım saat içinde belirttiğiniz adreste olacaktır. Adrese gelen ekibimiz hassas tartım sonucunda hurdalarınızı kendi araçlarımıza  yükleyecektir. Yükleme işini kendisi yapan elemanlarımız sizleri hiçbir şekilde yormayacaktır. Sizlere sadece çalışan ekibimizi takip etmek düşecektir. Yükleme işini bitiren ekibimiz hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak iş sonunda ödeyeceklerdir. Ekibimiz çalışmaya başlamadan önce gerekli iş güvenliği önlemlerini almaktadır ve çevre temizliğine dikkat etmektedir.

Ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için geri dönüşüm için kasa bırakma hizmeti de sunmaktadır. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip kasalarınızı yeniliyoruz. Sizlerde firmamızın sunduğu bu hizmetten yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın. Hurdalarınızın değer kaybı yaşamasını istemiyorsanız hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al