Hurdacı En Yakın

Hurdacı En Yakın firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızı haftanın 7 günü 24 saati arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz sitemizde bulunmaktadır bize oradan ulaşabilirsiniz. Tecrübeli ve özveriyle çalışan kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hurda işi oldukça zor ve dikkat isteyen bir iştir. Birçok firma hurda işine giriştikten sonra yapamayıp pes etmiştir. Bu yüzden herkes hurda işini beceremez. Firma olarak uzun yıllardır deneyim ve tecrübeye sahibiz. Bu sektörde yaptığı çalışma ve yaptığı işlerle adını duyurabilmiş sayılı firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız her daim sizleri güler yüzle karşılamaktadır. Bu sayede sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde her geçen gün adımızı daha da duyurmaya devam ediyoruz. Sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyor ve hurda alım satımında firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere minnettarlığımızı sunarız. Hem güvenli hem de karlı bir ticaret alışverişi için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurdacı En Yakın

Geri dönüşüm sektöründe Avrupa Yakası Hurdacı  birliğin kurulmasıyla beraber sektörde hizmet yapan köklü firmalar bu birliğe dahil olmuş ve bir çatı altında toplanmıştır. Böylelikle hem müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli hizmet veriyoruz hem de daha güvenilir firmalar ile iş yapmış oluyorsunuz.  Avrupa Yakası  Hurdacı bünyesinde bulunan tüm hurdacı firmalarının iş yapma belgeleri mevcuttur. Ve firmalarımız her türlü hurda alımı yapmaktadır. Örneğin; demir hurdası, bakır hurdası, sarı(pirinç) hurdası, alüminyum hurdası, nikel hurdası, zamak hurdası, kablo hurdası vb. tüm hurdaların adresten alımını yapmaktayız.

 Hurdacı en yakın kelimesi Google üzerinde özellikle son dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde aratılan kelimelerin başında gelmektedir. Firmamızı günün her saat ve dakikasında hurdalarınızı satma ihtiyacı hissettiğinizde arayabilirsiniz.

Ayrıca Google üzerinde müşterilerimizin bizi semt adını yazıp sonrasında anahtar kelimeyi yazarak bulduklarını da görmekteyiz. Örnek verecek olursak; Beylikdüzü, Bahçelievler, Avcılar, Silivri, Bahçeşehir, Hadımköy, Arnavutköy, Şişli, İkitelli, Başakşehir, Zeytinburnu gibi semt adları başa yazılıp, sonrasında kilit anahtar kelime yazılmaktadır.

Firma  olarak sorgulama yapan müşterilerimiz genelde kendi araçlarıyla ürünlerini bize teslim etmektedir. Bu sorgulamanın sonucu olarak müşterilerimizi her zaman güler yüzle karşılayıp, karşılıklı olarak çay kahve içip daha samimi dostluklar kurduğumuz olmuştur.

Bu sorgulamalar genelinde her ne kadar emin olmasak da birçok müşterimiz firma olarak bizi tercih etmiş durumdadır. Genellikle mobil cihazlar kullanılarak yapılan sesli sorgulamalardan gelen müşterilerin %85’i firmamızı tercih etmiş durumdadır. Ayrıca bu müşterilerimizin çevresinde yer alan kişilerde bizi tercih etmiş durumdadırlar. Bu da müşteri sadakatinin firmamız tarafında oldukça yüksek olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al