Hurda Demir ve Demir Hurdası Alımı

İstanbul Avrupa Yakası merkezli hurda ticaretine atılan firmamız hurda demir alımında bulunmaktadır. İstanbul hurdacı kuruluşları arasında demir hurdasının kg fiyatını günlük takip eden birkaç hurdacıdan biriyiz. Firmamız pik döküm, demir levha, profil demir, şantiye artıkları ile yıkım sonrası ortaya çıkan her tür hurda demiri satın almaktadır. Müşteri memnuniyetine ön planda tutan firmamız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Konum Gönderin Demir Hurdası Adresten Alınsın

Bulunduğunuz adresi bize konum olarak bildirmeniz yeterlidir. Firmamız size en uygun hurda fiyatı seçeneğini sunacaktır. Hurdacı personelimiz demir hurdanızın miktarına yeterli araçla gelip satmayı düşündüğünüz tüm hurdayı alacaktır.

Hurda Demir Alımı
Demir Hurdası Alımı

Çatı Kesimi ve Sökümü

Firmamız elemanlarınca çatı sacları kesilerek güvenilir bir şekilde çatı kaldırma işleri yapılır. Çatı makası, profil demirleri ve hurda saclar değerinde satın alınır.

Yıkım Alanlarından Demir Hurdası Alımı

Binanızın yıkımını düşünüyor ama maliyeti nasıl halledeceğinizi der ediniyorsanız bizimle iletişim kurun yardımcı olalım. Şirketimiz donanımlı iş makineleri ile güvenilir bina yıkımı yapmaktadır. Hurda karşılığı da yürüttüğümüz yıkım işleri sayesinde siz değerli müşterimiz bina yıkım maliyetini sıfıra indirmiş oluyor. Yıkımdan çıkacak olan demir hurdaları yüklemesi ve nakliyesi bize ait olacak şekilde alıyoruz.

Yangın Merdiveni Kesiminden Hurda Demir Alımı

Avrupa yakası hurdacı firması olarak kullanım ömrünü tamamlamış yangın merdivenlerini binalara hiçbir zarar gelmeyecek şekilde güvenilir kesim yöntemleri ile kesiyoruz. Bu kesimlerden çıkan tüm metal hurdalarını satın alıyoruz. Günümüz şartlarına uymayan veya belediye onayından geçmemiş demir yangın merdivenlerini dert etmeyin. Bizi arayın, size en uygun demir hurdası fiyatı sunalım. Çok kısa bir sürede atıl durumda olan veya artık kullanılması tehlikeli sonuçlar doğurabilecek durumda olan yangın merdivenini sökelim.

Hurda Demir Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Demir hurdası fiyatlandırması İstanbul hurda borsası verileri esas alınarak anlık hesaplanır. Size belirtiğiniz hurda demir ağırlığına göre tahmini bir fiyat teklifi verilir.

Demir Hurdası Alan Firmamızın Çalıştığı İlçeler

Hurdacı şirketimiz Çatalca, Fatih, Beylikdüzü, Arnavutköy, Bağcılar, Şişli, Güngören, Beşiktaş, Eyüp, Sultangazi, Sarıyer, Kâğıthane, Esenler, Küçükçekmece, Silivri, Gaziosmanpaşa, Esenyurt, Beyoğlu, Bakırköy, Bayrampaşa, Avcılar, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Bahçelievler, Başakşehir ilçelerinden adrese gelerek demir hurdası alımı yapmaktadır.

Hurda Demir ve Demir Hurdası Alımı” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al