Hurda Çeşitleri

Firma olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Her türlü hurda çeşitleri alımı yapmaktayız. Tecrübeli ve özveriyle çalışan elemanlarımız ile haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz.  Müşteri memnuniyetine daima önem veren firmamız sizlere mağduriyet yaşatmamaktadır. Aldığımız hurda çeşitleri bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, krom vb. hurda çeşitleridir. Evlerinizde veya iş yerlerinizde duran ve durduğu yerde sizlere hiçbir getirisi olmayan hurdalarınızı en yüksek fiyat değerinden alıyoruz. 

Hurda Çeşitleri Alımı

Firma olarak İstanbul ve çevre illerden her nevi hurda çeşiti alımı yapmaktayız. Birçok hurdacı belli tonajdaki hurda alımlarını yapmaktadır. Ama firma olarak hurdalarınızın tonajı ne olursa olsun her tonajdaki hurdalarınızı adresten alıyoruz.  Hurdalarınızın değerini peşin ve nakit olarak ödüyoruz. Hurda fiyatları İstanbul borsasına bağlı olarak günlük güncellenmektedir. Bu nedenle en güncel fiyat teklifleri için sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın whatsapp uygulaması da mevcuttur. Hurdalarınızın çok yönlü ve detaylı çekilmiş fotoğraflarını whatsapp üzerinden bizlere göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. En kısa süre içinde sizlere dönüş yapan firmamız sizlere en yüksek fiyat teklifini sunacaktır. Firmamızın sunduğu teklifi kabul ettiğiniz anda firmamız sizlerden adres için sizlerden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda kendi araçlarımız ile yola çıkan ekibimiz yarım saat gibi kısa bir sürede gönderdiğiniz adreste olacaktır. Adrese gelen ekibimiz hurdalarınızı hassas tartım sonucunda araçlarımıza yükleyecektir. Yükleme işini kendileri yapan elemanlarımız sizleri yormayacaktır. Sizlere düşen sadece çalışan elemanlarımızı takip etmek olacaktır. 

Elemanlarımız çalışırken çevre temizliğine önem vermektedirler. Çalışmaya başlamadan önce iş güvenliği tedbirlerini almaktadır. Firmamız sizlere geri dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme göndererek sizlerin ham madde ihtiyacını karşılıyoruz. Biz hurdacılar için geri dönüşüm oldukça önemlidir. Çünkü geri dönüşüm sayesinde hem doğa ve çevreye zarar vermiyoruz hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Firma olarak iş yerlerinize geri dönüşüm için kasa bırakma hizmeti sunmaktayız. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip kasalarınızı yeniliyoruz. Sizlerde hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de kazanç elde etmek istiyorsanız  bizden fiyat teklifi almadan hurdalarınızı satmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al