Hurda Bakır ve Bakır Hurdası Alımı

Avrupa Yakası Hurdacı Firması olan Hurda ve Geri Dönüşüm hurda bakır ve bakır hurdası alımı yapan hurdacı firmasıdır. Geri Dönüşüm olarak İstanbul Avrupa Yakasının tüm bölgelerinden bakır hurdası alımlarımız devam etmektedir. Tüm hurda bakır alımlarımızda Avrupa Yakası Hurdacı Firması olarak yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi veriyoruz. Hurda olarak bakır hurdası fiyatlarımız İstanbul Hurda Borsasına göre belirlenmektedir. Böylelikle siz değerli müşterilerimize hem yüksek fiyat hem de en güncel bakır fiyatlarını sunuyoruz. Bakır fiyatları bakır hurdasının türüne göre değişiklik göstermektedir. Örneğin soyma bakır fiyatları yanık bakır fiyatlarına göre her zaman daha yüksektir. Fiyatlar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki hurda fiyatları listesine bakabilirsiniz. Avrupa Yakası Hurdacı Firması olarak ayrıca sarı hurdası, hurda alüminyum, kurşun hurdası, hurda çinko, alkopan hurdası vb. diğer tüm hurda metal çeşitlerinin de adresten alımını yapıyoruz. Hurda ve Geri Dönüşüm her zaman piyasanın üzerinde fiyat veren köklü bir hurdacı firmasıdır.

Bakır Hurdası Alımı
Bakır Hurdası Alımı

Hurda  Aldığımız Bölgeler

Avrupa Yakası Hurdacı Firması olarak İstanbul genelinden bakır hurdası alımı yapıyoruz. Tüm hurda alım işlemlerinde olduğu gibi bakır hurdası alırken de önceliğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet sunabilmektir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman en temel önceliğimiz olmuştur. Hurda ve Geri dönüşüm olarak tüm hurda tartım işlemlerimiz hassas elektronik kantarlarda şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.  Üstelik yükleme ve tartım yaparken sizleri yormuyor kendi tecrübeli elemanlarımızla yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz de tartım işlemlerimizi gözlemleyebilirsiniz.

Yaptığımız Diğer Faliyetler

Hurda ve Geri Dönüşüm olarak ayrıca bina yıkım söküm işleri, fabrika sökümü, otel yıkımı ve sökümü işleri de yapmaktayız. İkinci el inşaat malzemeleri, ikinci el sandviç panel, ikinci el profil demiri vb. ikinci el metal tüm malzemelerin de alımını yapıyoruz. Sizler de bakır hurdası ve diğer tüm hurdalarınızı satmak için Hurda ve Geri Dönüşüm ile iletişime geçebilirsiniz. Avrupa Yakası Hurdacı Firması olan Hurda ve Geri Dönüşüm tüm hurdalarınızı yüksek fiyat garantisi ile almaya devam ediyor. Arayın sizin hurdalarınızı da yüksek fiyattan alalım.

Hurda Bakır ve Bakır Hurdası Alımı” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al