Hurda Alüminyum ve Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum gümüşümsü renkte bir metaldir. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksitlenmeye direnci oldukça yüksek bir elementtir. Alüminyum; zehirleyici ve manyetik değildir, kıvılcım çıkarmaz. Endüstrinin pek çok kolunda milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Bütün Hurda alüminyum çeşitleri alımı ve satımı tarafımızca yapılmaktadır.

Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum hurdası en çok kullanılan metal hurda çeşitlerinin başında yer almaktadır. Fiyatları açısından değerlendirdiğimizde en değerli hurda çeşitlerinden biridir. Bu nedenle geri dönüşüm oranı plastik, kağıt gibi metal çeşitlerle karşılaştırıldığında oldukça yüksektir. Çünkü ton fiyatı 3 bin liraya kadar ulaşabilmektedir. Alüminyum profil, imalat artığı alüminyum talaşı, ara iş alüminyum, imalat artığı, ofset matbaa kalıbı, alkoband soyması, sert alüminyum çeşitleri, küpeşte imalat artığı, bankamatik, atm hurdalarıdır.

Alüminyum Hurdası

Firmamız yıllardır hurdacılık konusunda çalışmaktadır ve geri dönüşüm sektöründe kullanılan hurdalar arasında en çok tercih edilen hurda alüminyumları da değerinde almaktadır. Yılların deneyimi ve güveniyle hizmet veren ekibimiz İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Her bölge için hizmet veren ekibimizi inşaat hafriyatları için de tercih edebilirsiniz ve her istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Alüminyum Hurdası Alımı
Alüminyum Hurdası Alımı

Geri Dönüşümü Destekleyin

Geri dönüşüm sürecini destekleyen firmamız birçok farklı fiyat seçenekleri ile değerlendireceğiniz hurdalarınızı almaktadır.

Hurdalarınızı değerinde alan ekibimize destek veren geri dönüşüm ile yeniden kullanılabilen bu ürünleri çöpe atmak yerine bize verirseniz, siz de geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmuş olursunuz. Bu sayede hem çevre ve doğayı kirletmiyoruz hem de sizlere kazanç sağlıyoruz. Hurda alan firmalar arasında önemli bir yer edinmiş olan ekibimiz, her bölgede hizmet vermektedir. Ayrıca plastik, karton, kablo ve elektronik parçalar gibi ürünler de oldukça kullanılan hurda ürünleri arasındadır.

Hurda Çeşitleri

Hurda çeşitleri arasında birçok farklı ürün alımı yapan ekibimiz, plastik, metal, demir, karton ve elektronik parçalar konusunda birçok hurdanın alımını yapmaktadır.

Siz de geri dönüşüm sürecine ufak bir katkıda bulunmak istiyorsanız hurda parçalarınızı değerinde alacak olan ekibimize başvurabilirsiniz. İstanbul hurdacı arayışınızda ilk durağınız olacak olan ekibimiz, özel araçları vasıtasıyla her tondaki hurda ürünlerinizi almaktadır. Sanayi parçalarının artıkları ya da diğer hurda çeşitleri konusunda destek alabileceğiniz ekibimiz tüm ilçelerde hizmet vermektedir.

Geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmak istiyorsanız, siz de hurda değeri taşıyan ürünleri bize verebilirsiniz. Hem doğaya hem de bütçenize ufak bir katkı yapmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Hurda alüminyum Alımı yaptığımız İstanbul’daki bazı ilçeler aşağıda listelenmektedir;

Bağcılar, Şişli, Okmeydanı, Çağlayan, Sarıyer, Sultanbeyli, Maslak, Sanayi Mahallesi, Eyüp, Eminönü, Fatih, Bayrampaşa, Aksaray, Taksim, Levent, Zincirlikuyu, Esentepe, Gültepe, Alibeyköy, Sefaköy, Hadımköy, Avcılar, Esenler, Kadıköy, Topkapı, Zeytinburnu, Ümraniye, Kasımpaşa, Sultangazi, Kağıthane, Yenibosna, Küçükçekmece, İkitelli, Sanayi Siteleri, Organize Sanayi Bölgesi (OSB), Başakşehir,  Beşiktaş, Yeşilpınar, Halkalı, Beylikdüzü, Ataşehir, Habibler, Beyoğlu, Beykent, Gürpınar, Şirinevler, Kavaklı, Yakuplu, Esenyurt, Mecidiyeköy, Merter, Yeşilköy, Gaziosmanpaşa, Güngören, Atışalanı, Bakırköy, Karaköy ve Büyükçekmece bölgelerinde hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Arayın kolayca paraya dönüştürelim.

Hurda Alüminyum ve Alüminyum Hurdası Alımı” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al