Hurda Alım Satım

Hurda Alım Satım  firması olarak haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermekteyiz. Hurdacılık sektöründe adını duyurabilmiş olmak çok önemli bir noktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde hurdacılık sektöründe adını duyurmuş sayılı hurdacılardan bir tanesiyiz. Firmamız için önceliğimiz daima siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde daha da yükselen ve yükseldikçe sizlere daha çok kazanç sağlayan bir firma haline geldik. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere minnettarlığımızı sunarız. Firmamız deneyimli ve özveriyle çalışan elemanlara sahiptir.

Hurda Alım Satım

İstanbul ve çevre illerinden hurda alım satımı yapmaktayız. Evlerinizde veya iş yerlerinizde duran ve durduğu yerde sizlere hiçbir getirisi olmayan hurdalarınızın alımını yapmaktayız. Demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası ve kablo aldığımız hurda çeşitlerinden bazılarıdır. Firmamız hurdalarınıza en yüksek fiyat teklifi sunarak hurdalarınıza değer kaybı yaşatmamaktadır. Bu yüzden firmamızdan fiyat teklifi almadan hurdalarınızı hemen satmayın. Fiyatlarımız İstanbul Borsası tarafından günlük güncellenmektedir. Bu yüzden net fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin.

Whatsapp uygulamamız mevcuttur. Dilerseniz hurdalarınızın detaylı ve çok yönlü çekilmiş fotoğraflarını whatsapp üzerinden biz gönderip fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içinde sizlere en yüksek fiyat teklifleri ile dönüş yapacaktır. Firmamızın teklifini kabul ettiğinizde firmamız sizlerden adres isteyecektir. Adresi gönderdiğiniz anda yola çıkan ekibimiz 30 dakika içinde belirttiğiniz adreste olacaktır. Kendi araçlarımız ile adresinize gelen ekibimiz hurdalarınızı hassas tartımızda tartım yaptıktan sonra kendi aracımıza yükleyecektir. Yükleme işini kendi yapan elemanlarımız sizleri yormayacaktır. İş sonunda elemanlarımız hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak ödemektedir. Firmamız iş öncesi sizlere iş güvenliği ve çevre temizliği için garanti vermektedir. Temiz ve dikkatli çalışan ekibimiz gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.

Sizlerden aldığı hurdaları geri dönüşüme gönderen firmamız sizlere geri dönüşüm için kasa bırakma hizmeti de sunmaktadır. Evlerinize veya iş yerlerinize bıraktığımız kasaları günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde gelip yeniliyoruz. Geri dönüşüm sayesinde hem çevre ve doğaya zarar vermiyoruz hem de sizlerin ham madde ihtiyacını karşılayarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al