Hadımköy Hurdacı Geri Dönüşüm

Hadımköy hurdacı firması yerinden ve peşin hurda alımları yapmaktadır. Tüm hurda alımları güncel hurda fiyatları ile yapılır.  Bu bölgede kısa sürede hurda satışı yapmak istiyorsanız Hadımköy hurda alan yerler ile iletişime geçmeden önce bizden fiyat teklifi alın. Hadımköy geri dönüşüm firması telefon numarası günün her saati sizlere hizmet verebilir.

Hadımköy Mahallesinde her cadde ve sokaktan hurda alımları yapıyoruz. Bu bölgede satış yapacaksanız en yakın hurdacı olarak bizden hizmet alabilirsiniz. Metal hurdalar olan demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası Hadımköy mahallesinde yüksek fiyatlar ile peşin olarak alınır. Hadımköy hurdacılar arasında verilen yüksek fiyat teklifleri ile tanınıyoruz.

5 dakikanın altında hurdacı hizmeti verilen Hadımköy Caddeler:

  • Adnan Menderes Caddesi
  • Zübeyde Hanım Caddesi
  • Ziya Meriç Caddesi Hurdacı
  • Alparslan Caddesi
  • General Mustafa Özyanar Caddesi
  • Hasan Tahsin Caddesi

Kısa sürelerde diğer cadde ve sokaklara da hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Hadımköy Hurdacı Atık Alan Hurdacı

Evsel atıklar bir nebze olsun metal hurdalar içeriyorsa hurdacı tarafından alınmaktadır. Kurşun ve kablo hurdasını bu mahalleden topluyoruz. Evinizde veya bodrumlarda biriken hurdalar tarafımızca alınır. Sizlerin atık olarak gördüğü tüm hurdaları alıyoruz. Geri dönüşümü yapılabilen atıkları çöplere atmak yerine hurdacı ile anlaşıp satış yapın.

Nikel hurdası, pirinç hurdası ve galvaniz hurdası alımları yapıyoruz. Bu hurdalar değerlidir ve çok yüksek fiyatlardan satışları mümkündür. Hadımköy en yakın hurdacı elinizde bulunan tüm hurdaları almak üzere 7/24 sizlere hurdacı hizmeti vermeye hazır. Küçük veya büyük inşaat alanlarından inşaat demir hurdası ve diğer inşaatlardan çıkan hurda atıkları almaktayız.

Elektronik hurdası alımı yapılmaktadır. LCD televizyon hurdası alımı yapılan elektronik hurdalar arasında yer alır. Arızalı veya çalışır durumda olan LCD televizyon hurdası alınmaktadır. Tüplü televizyon hurdası ve bilgisayar hurdası geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Hadımköy elektronik hurdası alan hurdacı firması laptop hurdası da dahil hurda statüsünde olan tüm hurdaları almaktadır.

Hadımköy Geri Dönüşüm Hizmetleri

Geçmişte bölgede önemli çalışmalar yapan Hadımköy hurdacı firması hurda yıkım çalışmaları yapıyor. Hurda karşılığında ücretsiz yıkım hizmeti vermektedir. Yıkım sonucu meydana gelen hurdaların tamamını alıyoruz. Sac hurdası ve demir korkuluk hurdası alan hurdacı bölgede kaliteli hizmet sunuyor. 

Hadımköy geri dönüşüm firması depo yıkımları ve yangın merdiveni hurdası alıyor. Beyaz eşya hurdası alımlarına da bölgede devam ediyoruz. Kalorifer kazanı ve kombi hurdaları toptan şekilde hurdacı firması aracılığı ile toplanmaktadır. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al