Habipler Mahallesi Hurdacı Sultangazi

Habipler mahallesi hurdacı Sultangazi ilçesi her mahallesinden en yakın hurdacı firması olarak hurda toplama hizmeti veriyor. İstanbul hurdacı firmaları arasında en hızlı hizmeti bu mahallede biz sunuyoruz. Hızlı hizmet ile hurda demir, bakır ve alüminyum hurda satışları yapabilirsiniz. Habipler geri dönüşüm firması 10 yılı aşkın süredir bölgedeki hurdacı dükkanı ile tüm İstanbul ve ilçelerine hizmet sunuyor.

Habibiler hurdacı geri dönüşüm.

Habibiler hurdacı geri dönüşüm.

Gerekli sağlık önlemleri alınarak yapılan hizmette bölgede bulunan hurdaların tamamını topluyoruz. Hurda depolama konusunda ise presleme yöntemi kullanmamız bizlere bölgede en verimli çalışan hurdacı ünvanı kazandırmaktadır. Hurdalık dükkanında gerekli hijyen kuralları gözetilerek hurda ayıklama ve ayırma işlemleri yapılmaktadır.

Habibiler Mahallesi Hurdacı Kablo Hurda Alımı

Habibiler kablo hurdası alan yerler içerisinde en güncel kablo hurda fiyatlarını teklif ediyoruz. Metal hurdası geri dönüşümü yaparak aynı zamdan plastik ve kağıt hurda alımı yapan nadir hurdacı firmalardan birisiyiz. Hurdacılar çoğunlukla tek bir hurda üzerine yoğunlaşarak sadece o tip hurdaları toplar. Örneğin kağıt hurdası alan hurdacı sadece kağıt geri dönüşüm hizmeti verir. Pet hurdası için de durum aynıdır. Ancak Avrupa Yakası Hurdacı her nevi hurdaları geri dönüşüme kazandırıp gerçek anlamda faydalı geri dönüşüm hizmeti sunmaktadır.

Habibiler Hurdacı Dükkanı ve Özellikleri

Dükkanda sıkışma yaşamamak adına gelişmiş depolama yöntemleri kullanılır. Depolama adımları belirli aşamalardan tüm hurdaların geçmesi ile yapılır. Habiplar hurdacılar arasında bu makinelere sahip olanlar rahat depolama yapabilirler. Döküm hurdası değerli bir hurda olmasına rağmen depolamada sıkıntı çıkartan bir hurda türüdür. Bu hurda içerisinde boşluk olmaması sebebi ile presleme de yapılamaz. Depolama adımları ise:

  1. Öncelikle hurdaların ayrıştırılması lazım. Metal hurdalar arasında plastik, kağıt ve tekstil hurdaları olmamalıdır
  2. Sonrasında ise hurdacı makineleri presleme makinesine tüm hurdaları doldurarak pres işlemi gerçekleştirilir.
  3. Sonraki adım ise üst üste yığmak olur.

En Hızlı Hurda Satış Noktası

Her sektörde olduğu gibi geri dönüşüm sektöründe de rekabet artmış durumdadır. İnsanlar en kaliteli hizmeti almanın yanında en yüksek fiyata ve en kısa sürede hurda satışı yapmaya çalışır. Her şekilde en olmadığınız zaman hurdacı açısından bu durum zarar ile sonuçlanır.

Toptan hurda alımı yaptığımızda da en yüksek fiyatlara çıkmaya gayret ederek hurda alıyoruz. Kısa sürede hizmet verebiliriz çünkü ufak bir araştırma dahi yapsanız en yakın hurdacı firması bizim olduğumuzu göreceksiniz. Toplumsal fayda sağlayan hurdacı firması verimli olarak hurda toplama alım satım işlemlerini bölgede yürütüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Al