Habibler Mahallesi Hurdacı Sultangazi

Habibler Mahallesi Hurdacı Sultangazi İlçesi’nin her mahallesinden en yakın hurdacı firması olarak hurda toplama hizmeti veriyor. İstanbul hurdacı firmaları arasında Habibler mahallesi hurdacı olarak en hızlı ve güvenilir hizmeti biz sunuyoruz. Hızlı hizmet ile hurda demir, bakır ve alüminyum vb. hurda satışları yapabilirsiniz. Habibler geri dönüşüm firması olarak 10 yılı aşkın bir süredir bölgedeki hurdacı dükkanı ile tüm İstanbul ve ilçelerine hizmet sunuyoruz.

Habibiler hurdacı geri dönüşüm.

Habibiler hurdacı geri dönüşüm.

Gerekli sağlık kurallarına uyarak ve önlemleri alınarak yapılan hizmetle bölgede bulunan hurdaların tamamını topluyoruz. Hurda depolama konusunda ise presleme yöntemi kullanmamız bizlere bölgede en verimli çalışan hurdacı unvanı kazandırmaktadır. Hurda dükkanında gerekli hijyen kuralları kapsamı altında hurda ayıklama ve ayırma işlemleri yapılmaktadır.

Habibiler Mahallesi Hurdacı Kablo Hurda Alımı

Habibiler kablo hurdası alan yerler içerisinde sizlere en güncel kablo alımı fiyatlarını teklif ediyoruz. Metal hurdası geri dönüşümü yaparak aynı zamdan plastik ve kağıt hurda alımı yapan nadir hurdacı firmalardan birisi olarak hizmet veriyoruz. Hurdacılar çoğunlukla tek bir hurda alımı üzerine yoğunlaşarak sadece o türde hurdaları toplar. Örneğin kağıt hurdası alan bir hurdacı sadece kağıt geri dönüşüm hizmeti verir. Bu durum plastik hurdalar için de aynıdır. Ancak Avrupa Yakası Hurdacı her nevi hurdaları geri dönüşüme kazandırıp gerçek anlamda faydalı bir geri dönüşüm hizmeti sunmaktadır.

Habibiler Hurdacı Dükkanı ve Özellikleri

Dükkanda sıkışma durumu yaşamamak adına gelişmiş depolama yöntemleri kullanılır. Depolama adımları tüm hurdaların belirli aşamalardan geçmesi ile yapılır. Habibler hurdacılar arasında bu makinelere sahip olan firmalar rahatlıkla depolama yapabilirler. Döküm hurdası değerli bir hurda olmasının yanı sıra depolamada sıkıntı çıkartan bir hurda türüdür. Bu hurda içerisinde boşluk olmaması sebebi ile presleme de yapılamaz. Depolama adımları ise:

  1. Öncelikle hurdaların dikkatli bir biçimde ayrıştırılması lazım. Metal hurdalar arasında plastik, kağıt ve tekstil hurdalarının bulunmamasına özen gösterilmelidir.
  2. Sonrasında ise hurdacı  presleme makinesine ayrıştırılan tüm hurdaları doldurarak pres işlemi gerçekleştirilir.
  3. Sonraki aşama ise üst üste yığmak olur.

En Hızlı Hurda Satış Noktası

Görüldüğü üzere her sektörde olduğu gibi geri dönüşüm sektöründe de rekabet artmış durumdadır. İnsanlar en kaliteli hizmeti almanın yanı sıra en yüksek fiyata ve en kısa sürede hurda satışı yapmaya çalışır. Her şekilde en olmadığınız zaman hurdacı açısından bu durum zarar ile sonuçlanır.

Toptan hurda alımı yaptığımızda da en yüksek fiyatlara çıkmaya gayret ederek hurda alıyoruz. Kısa sürede hizmet verebiliriz çünkü ufak bir araştırma dahi yapsanız en yakın hurdacı firmasının Habibler hurdacılık olduğunu göreceksiniz. Toplumsal fayda sağlayan hurdacı firması verimli olarak hurda toplama alım satım işlemlerini bu bölgede yürütülmekte.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al