Güven Mahallesi Hurdacı Güngören

Güven mahallesi hurdacı firması Güngören’in bütün mahallelerinden hurda alımları yapıyor. Güven mahallesi geri dönüşüm firması İstanbul güncel hurda fiyatları ile hurda alımları yapmaktadır. Burada bulunan hurdaların tamamını bizimle iletişime geçip kolayca satabilirsiniz. Güven mahallesi hurda alan yerler arasında en kaliteli ve güvenilir hurdacı hizmeti verilmektedir.

Güven Mahallesi hurdacı.

Güven Mahallesi hurdacı.

Elinizde bulunan atıkları çöplere atmak yerine hurdacılar ile anlaşıp satış yaparak hem gelir elde edin hem de geri dönüşüme katkı sağlayın. Kağıt hurdalar düşük fiyatlı olmaları nedeni ile satmak yerine vatandaşlar tarafından çöplere atılmaktadır. Çöplere atılan her 1 ton kağıt 16 ağacın kesilmesini önlemektedir. Kağıt hurdası alan güven hurdacı firması kağıt hurda alımında hizmetinizde.  İstanbul hurdacı firması bu bölgenin tamamında hizmet sunar.

Güven Mahallesi Hurdacı Kablo Hurda Alımı

Güven kablo hurdası alan yerler arasında satışı kurumsal hurdacı firması ile yapmak sizlere daha yüksek gelir elde ettirir. Kablo hurdaları belirli işlemlerden geçtikten sonra fabrikalara gönderilir. Kablo plastik hurdalar soyum yapılmadan fabrikalar bu hurdaların alımını yapmaz.

Kablo soyma makineleri olmayan hurdacı firması ise bu soyma işlemini diğer hurdacılardan yardım alarak yapar. Güven mahallesi kablo geri dönüşüm firması aynı zamanda bakır hurdası alan hurdacı firmalarıdır. Bakır ve kablo hurda fiyatı bir birleri ile bağıntılı hurdalardır.

Güven Mahallesi Geri Dönüşüm Önemi

Mahalle Güngören’ e bağlı bir mahalledir. Bu nokta İstanbul da merkezi konumdadır ve bölgede bulunan oteller turistleri ağırlamaktadır. Ve bu bölge İstanbul da gezilen en eski bölgelerden birisidir. Bu noktaların atık çöpler ile kirletilmesi hiç hoş olmayan bir durumdur. Güngören belediyesi de dahil olmak üzere bölgede yapılan geri dönüşüm büyük oranda destekleniyor.

Elektronik Hurdası Alımları

Bu mahallede fabrika sayısı yok denecek kadar azdır. Çoğunlukla kurumsal firma ofisleri ve banka gibi ofis işletmeleri bu bölgelerde hizmet vermekte. Bu hizmetleri verirken ofislerde çalışma gösterirler. Ofislerdeki çalışmalar ise belli başlı elektronik cihazlar ile yapılır. Kullanım ömrünü tamamlayan bilgisayar hurdası, fotokopi makinesi hurdası, kablolu telefon hurdası vb. hurdalar Güven Mahallesi elektronik geri dönüşüm firmaları tarafından toplanıp geri dönüşümü yapılır.

Market ve Bakkallardan Kağıt, Karton Hurdası Toplama

Kağıt ve karton hurdası alımlarında anlaşmalı olduğumuz yerler bulunmaktadır. Bu yerler ellerinde bulunan kağıt ve karton hurdaları az az biriktirip bizimle iletişime geçerler. Haftada 1-2 kez olacak şekilde bu hurdaların alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Market ve AVM iş yerlerinden kağıt ve karton hurdaları çok miktarlarda elde edilir. Bu hurdalar haftanın her günü müşteri memnuniyeti sağlama amacı ile toplanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al