Gürpınar Hurdacı Beylikdüzü Hurdacılık

Gürpınar hurdacı Beylikdüzü’ nde en yakın hurdacı hizmetini veren geri dönüşüm firmasıdır. Hurda alımlarının tamamını İstanbul güncel hurda fiyatları ile yapmaktayız. Gürpınar geri dönüşüm firması sanayi ve fabrika hurdaları başta olma üzere tüm vatandaşlara da hurdacılık hizmetleri verir. Elinizde bulunan hurdaların tamamını satmak için Gürpınar hurda alan yerler arıyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınız değer kaybetsin istemiyorsanız bizden teklif almadan hurdalarınızı  hemen satmayın.

Gürpınar hurdacı şirketi.

Gürpınar hurdacı şirketi.

Gürpınar Hurdacı Hurda Karşılığı Yıkım Hizmeti

Gürpınar da eski ve kullanılmaz durumda olan eski binaları hurda karşılığında yıkıyoruz. Yıkım sonucunda elde edilen hurdalar karşılığında ücretsiz yıkım hizmeti verilmektedir. Çok sayıda binanın yıkımını gerçekleştirecek tecrübeli elemana ve imkana sahibiz. Gürpınar hurdacı firması bölgede uzun süredir hurda karşılığı yıkım yapmaktadır.

Hurda karşılığında elde edilen hurdalardan birisi çelik kapı hurdası. Çelik kapı hurdaları ikinci el alım ve satımı da yapılabilen hurdalardır ve hurdacılar bu hurdaları değerlendirebilir. İnşaat demir hurdası her kat yıkımında bina büyüklük oranına göre değişmekle birlikte fazla miktarda elde edilir .

Gürpınar Kapıdan Hurda Alan Hurdacı

Halk arasında gezen hurdacı olarak da adlandırılan bu durumu kurumsal hurdacı firması daha da geliştirip hizmete sunmuştur. Belirli günler ve saatlerde mahallelerden hurda alımları gerçekleştiriyoruz. Bu hurda alımlarına ek olarak bizi aradığınızda da 1 kilo hurda dahi olsa adrese gelip bu hurdaları alırız. Hurdalarınızın ödemesini ise anında nakit olarak yapmaktayız.

Gürpınar da bulunan hurdacılar çoğunlukla düşük miktarda olan hurdalar için adrese gelmez. Bu durum tercih meselesidir ve güvenilir Gürpınar hurdacılar adrese gelerek hurda alımları yapabilir. Çünkü firmamız için müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır.

Fabrika Atık Hurdası Geri Dönüşüm

Avrupa Yakası Hurdacı fabrika atık hurdalarını Gürpınar ve diğer Beylikdüzü ilçelerinden topluyor. Fabrika atık hurdaları motor hurdası, pano hurdası, dkp hurdası, redüktrö hurdası, üretim atığı hurda vb. hurdalar olabilir. Hurdacılar inceleme yaparak bu hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Mahallede bulunan her sokak ve caddeden günün her saati hurda alımı yapabiliriz.

Bizimle iletişime geçer geçmez hurdacı ekipleri verilen adrese doğru yola çıkar ve kısa sürede tüm hurdalar kamyonlara yüklenerek alınır. Tartım işlemleri ise dilerseniz sizlerin belirlemiş olduğu bir noktada veya bizim kendi hassas tartımızda yapılabilir.

Gürpınar Hurda Alım Satım

Her hurda farklı fiyatla ile fiyatlanır. Hurdalar karışık ise satıcı toptan hurda satışı yapmak istediğinde toplu şekilde fiyat verilebilir. Diğer durumda ise karışık hurdaları ayrılmak zorundadır. En sağlıklı hurda satışı hurdalar ayrılarak yapılmaktadır. Gelişen sektörlerle birlikte hurdacılar tarafından alınan hurdalarda da büyük artış gözlemlendi. Otomotiv, gıda ve inşaat sektöründen hurdacılar hurda alımı yapıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al