Fikirtepe Hurdacı Merkezi

Fikirtepe hurdacı İstanbul güncel hurda fiyatları ile bölgeden hurda toplama hizmeti vermektedir. Hurda alımlarında en güncel hurda fiyatlarını teklif ediyoruz. Hurda satışı yapmak için Fikirtepe hurdacılar arıyorsanız hurdacı firması ile iletişime geçerek hızlı hurda satışı yapabilirsiniz. Hurda alım satışında geri dönüşüm firması burada önemli görevler üstlenmektedir. Atık olarak atılan hurdaların tamamını Avrupa Yakası Hurdacı firması günlük olarak toplamaktadır. 

Fikirtepe hurdacı merkezi.

Fikirtepe hurdacı merkezi.

Metal hurdalara gerekli ağırlığı veren hurdacı atık olarak atılan tüm metal hurdaların alımlarını gerçekleştiriyor. Fikirtepe hurdacı bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, elmas hurdası ve diğer tüm maden hurdaların alımlarını gerçekleştirir. Maden hurdası alımlarında maden hurdası alanlara oranla daha yüksek fiyatlar ile hurda alımları yapar.

Fikirtepe Hurdacı Kablo Hurdası Alım Satım

Kablo hurdası hurdacılık sektöründe en önemli hurdalardan birisidir. Kablo hurdası satışlarında yüksek karlar elde etmenin yolu bakır ve alüminyum kablo hurdaları biriktirip toptan olarak satmakla gerçekleşir. 1 ton ve üzeri bakır ve alüminyum kablo hurdalarına normal fiyatlara oranla %10 değerinde daha yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. 

Bakır Kablo Hurdası

Bakır kablo hurdası elektrik tesisat hurdaları ve elektronik cihazlarda kullanılan hurdalar olarak bilinir. Bakır kablo hurdalar hemen hemen her yerde karşılaşılan hurdalardır. Bina yıkımı yapan hurdacı bina yıkım esnasında da bu hurdaları elde eder. Bakır kablo hurdası alan Fikirtepe geri dönüşüm firmaları yapılması gereken işlemleri yaparak plastik ile bakır hurdasını ayırır. 

Alüminyum Kablo Hurdası

Alüminyum kablo hurdası da elektrik tesisatı hurdası olarak elde edilen hurdadır. Alüminyum kablolar yer altı elektrik iletiminde kullanılan kablo hurdalardır. Bu hurdalar ihale usulü yöntemi veya benzer yöntemler ile satışa sunulur. 

Data Kablosu

Fikirtepe’de data kablo hurdaları elde etmek kolaydır. İnternet altyapı hizmeti ve benzeri hizmetleri sunan firmalar değişim esnasında eski altyapıları yenileme çalışmaları sırasında data kablosu hurdaları toplayıp hurdacılara satarlar. En yakın hurdacı ile iletişime geçmek bu hurdaların satışında teknisyenlere kolaylık sağlar. 

Hurda Karşılığında Bina Yıkım Hizmeti Fikirtepe

Fikirtepe hurdacı bina yıkım hizmeti verir. Hurda karşılığında eski binaları yıkar. Yıkılan binalardan elde edilen hurdaların tamamını ayrıştırır. İnşaat demiri hurdası yıkımı yapılan binalardan elde edilen hurdalardan başta gelir.

Çelik kapı hurdası ve pimapen hurdalar da yine bina yıkımları sonucunda açığa çıkar. Hurdacılar bu hurdaları zarar vermeden yerlerinden sökerler. Kalorifer petek hurdaları ve kalorifer kazan hurdaları da yıkımlar sonucunda elde edilebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al