Fabrika Yıkım Söküm

Yıkım işleri konusunda son teknolojili ürünler kullanarak bina yıkımı yapmaktayız. Özellikle kurmuş olduğumuz tam sistemli ve donanımlı ekipman aletlerimiz ile yıkım hizmeti konusunda çığır açmaktayız. Yıkım kırım işleri öncesinde çevre ve bina analizi yaparak bu konuda hassas bir araştırma sonucu bu işleme başvurmaktayız. Çevredeki diğer yapılara en az zararı vermek için bu önemli husus çalışma prensibimiz olmaktadır. Hastane yıkımı veya dev bir fabrika yıkımı kapsamlı tüm binalara uygun çalışma koşullarına sahibiz. Her tür fabrika, tesis, yıkım bozum işleri, hafriyat ve moloz taşıması, metal ayrıştırma işlemleri yapılır. 

Firmamız haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir. İstanbul ve çevre illerde fabrika yıkım ve söküm hizmeti vermekteyiz. Fabrika yıkım ve söküm işlemi yapan nadir firmalardan biriyiz. Zorlu ve deneyim gerektiren bir iş olmasından dolayı bir çok firma yıkım hizmeti vermemektedir. Ancak firmamız bütün deneyim ve tecrübelere sahiptir.  Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Fabrika Yıkım ve Sökümü

Bina yıkım işlerinde en gerek duyulan sulama kontrolünün iyi yapılmasıdır. Bina yıkım sulama ekibi olarak sizlere son teknoloji araçlarımız ile erişilmez noktalarda bile hızlı ve  kaliteli hizmetler sağlamaktayız. Toz engelleme çalışmasını 50 metrelik bir mesafeden yaklaşık olarak 14 kata kadar kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Yıkım ile eş zamanlı olarak hareket etmekte ve çevrenin toz bulutunda kalmaması konusunda aktif rol oynamaktayız. Sulama sayesinde ekibimiz daha rahat çalışmakta ve çevreye zarar vermemekteyiz. 

Kullanmış olduğumuz yıkım sulama tankerleri tam kapasite dolu ve yüksek oranda su taşıma gücüne sahiptir. Bu sayede yıkım sürecinde sizlere uzun süre hizmet sağlamaktayız. Sadece bina değil fabrika yıkım sulama işlerinde de öncülük etmekteyiz. Yüksek püskürtme gücüne sahip aletlerimiz ve ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Sizlere daima bir telefon kadar yakınız. Sitemizde iletişim bilgilerimiz mevcuttur.  Bizleri arayıp konum bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizleri aradığınız takdirde tecrübeli ve deneyimli ekibimizle bildirdiğiniz adrese doğru yola çıkıyoruz. En geç 30 dakika içinde ekibimiz belirttiğiniz adreste olacaktır. Adrese gelen ekibimiz yıkıma başlamadan önce gerekli güvenlik tedbirlerini almaktadır. Birçok hurdacı iş odaklı olur ve maddiyatı ön planda tutar. Ama firmamız için iş güvenliği ve çevre temizliği her şeyden önce gelmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al