Etiler Hurdacı Hurdacı Telefon Numarası

Etiler hurdacı Etler ve tüm çevre bölgelerde hurda alımları gerçekleştiriyor. En güncel İstanbul hurda fiyatları ile bölgede açığa çıkan hurdaların tamamı toplanmaktadır. Etiler hurdacılar arasında en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz. Etiler geri dönüşüm firması ile dilediğiniz zaman iletişime geçerek elinizde bulunan hurdaların tamamını satabilirsiniz. Etiler geri dönüşüm hurda fiyat teklifleri verirken İstanbul güncel hurda fiyatlarını baz alır. 

Etiler hurdacı telefon numarası.

Etiler hurdacı telefon numarası.

Etilerde fabrika ve üretim yapan merkez sayısı yok denilecek kadar az sayıdadır. Bu nedenle bölgeden üretim atığı ve fabrika hurdası gibi hurdalar asla elde edilmez. Ancak yeni yapılan binalardan inşaat hurdası ve inşaat demir hurdası gibi hurdalar alınabilir. Ayrıca evsel atık hurdaları da Etilerde toplanan hurdalardandır. Evlerde biriktirilen demir hurdası, bakır hurdası ve alüminyum hurdası gibi hurdaları topluyoruz.

Etiler Hurdacı İnşaat Atık Hurdası Alan Hurdacı

Etiler de yeni yapılıyor olan şantiye alanlarından çıkan hurdaların alımlarını Avrupa Yakası Hurdacı yapıyor. İnşaatlardan atılan hurdalardan birisi inşaat demir hurdasıdır. Art kalan 8′ lik ve 12′ lik gibi inşaat demir hurdaları hurdacı tarafından toplanır. 

Şantiye alanlarına konteyner bırakma hizmetimiz bulunmaktadır. Şantiye alanlarına boş konteyner bırakarak daha kolay şekilde atılan hurdaların alım işlemlerini yapabiliyoruz. Etliler de inşaat hurdası alan hurdacı aynı zamanda ikinci el inşaat atık hurdalarını da alır. İkinci el hurdaları yüksek fiyatlar ile bölgeden topluyoruz. 

Etilerde inşaat hurdaları arasında bakır kablo hurdası ve alüminyum hurdalar da elde edilir. Alüminyum profil hurdası ve demir boru hurdası inşaat hurdaları alımlarında elde edilen ve ikinci el olarak satılabilecek hurdalardandır. 

Etiler Petek Hurdası Alanlar

Döküm petek hurdaları ve kalorifer petek hurdalarının alımlarını etiler bölgesinde yapıyoruz. 1 veya 2 adet petek hurdası için Etiler de adrese gelerek petek hurdası alımı pek mümkün olmaz. Bu sebeple eğer petek hurdası miktarı en az 3-4 adet ise hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kalorifer hurdaları dahil tüm ısıtma ve soğutma sistemleri hurdalarını alıyoruz. Bakır klima boru hurdaları ve klima hurdaları alınan hurdalar arasında yer alır. Fan hurdaları ve bakır klima borularını güncel bakır hurdası fiyatları ile alıyoruz. 

Kalorifer kazanı hurdaları da galvaniz hurdaları içerir. Galvaniz hurdalar da yine değerli hurdalardan birisidir. Bu sayede kalorifer kazanı hurdası satışlarında da yüksek gelirler elde edilir. Kalorifer kazanı alan Etiler hurdacı en yakın hurdacı olarak bölgeden kısa sürelerde atılan hurdaların tamamını toplama kabiliyetine sahiptir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al