Esenyurt Hurdacı ve Hurda Alım Satımı

İstanbul Avrupa yakasının en hızlı gelişen, buna karşılık düzenli bir yaşam alanı olma özelliğini son zamanlarda biraz yitirmeye başlasa da korumaya çalışan Esenyurt‘ta hurda alımı yapıyoruz. Esenyurt için ilk akla gelen  sizlere en yakın hurdacı kurumuz.

Esenyurt’ta Hurda Aldığımız Yerler

Esenyurt Hurdacı Firması olarak Fatih Sanayi Sitesi, Evren 1 Oto Sanayi Sitesi, Alkop Sanayi Sitesi ve Evren Sanayi Sitelerinden de Hurdacı olarak hurda alımlarını nakit olarak yapmaktayız. Ayrıca Bina ve Fabrika Yıkımı, Fabrika Sökümü, Çelik Konstrüksiyon Çatı ve Makina Söküm İşleri de Yapmaktayız.

Esenyurt Hurda Alan Firma

Hurdanızı Satma İşlemleri Nelerdir, Hızlandırmak İçin Neler Yapmalısınız?

Öncelikle hurdanızın cinsini anlayabileceğimiz şekilde yakından ve miktarını anlayabileceğimiz şekilde uzaktan iki adet fotoğrafını çekiniz.

Çektiğiniz fotoğrafları iletişim sayfamızda belirtilen numaramıza whatsapp ile gönderiniz.

Bulunduğunuz ilçeyi de belirtmeyi unutmayınız.

Gönderdiğiniz fotoğraflar üzerinden hurdalarınız incelenerek, hurda satın almamız için sizlere ortalama fiyat bilgisi iletilir. Bu işlem küçük hurda miktarları için geçerli değildir.

Uygun görürseniz sizi bir de yerinizde ziyaret ederek hurdalar yerinde incelenir. Burada anlaşmamızı neticelendirerek araçlarımızla yükleme işlemi yapılır. Hurdanız bulunduğu yerden alınır.

 Esenyurt Hurdacı Firması olarak ücretiniz peşin ve nakit olarak ödenmektedir.

En İyi Fiyatı Nasıl Alırım?

Hurdanız için en iyi fiyatı almanız için birkaç kıstas var.

Hurdanızın gönderdiğiniz fotoğraftaki gibi olmalı.

Hurda miktarı fiyatı belirleyici bir etken

Hurdanın Bulunduğu konum

Hurdanın karışık olmaması, temiz ve düzenli olması, kolay taşınabilir hale getirilmiş olması.

Esenyurt’ta hurdanız varsa muhakkak Esenyurt Hurdacı Firması olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Hem bulunduğumuz konum itibari ile sizlere çok yakın bir mesafede olmamız hurda alım satım sürecini hızlandıracak, hem de nakliye giderleri az olacağından muhtemelen daha iyi fiyat teklifi verebileceğiz. Aldığımız bazı hurda demir çeşitlerine gelince;

Demir, Bakır, Kablo, Paslanmaz, Makina, Alüminyum, Motor, Kurşun, Nikel, Kalay, Gümüş, Lehim, Kağıt, Pet Şişe, Naylon, Sarı, Pirinç, Pleksi, Plastik, Akü, Kablo, Krom, Bronz, Palet, Karton, Kağıt, Bina Yıkım, Fabrika Yıkım, Fabrika Söküm İşleridir.

Esenyurt'ta Hurda Alımı
Esenyurt’ta Hurda Alımı

Esenyurt’ta Alım Yaptığımız Diğer Hurda Çeşitleri;

 Esenyurt Hurdacı Firması olarak hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, demir talaşı, alüminyum talaşı, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, çelik halat, hurda çatı makası, alüminyum kablo, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima hurdası, buzdolabı motoru, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, hurda kalorifer kazanı, kalorifer borusu alımı yapıyoruz.

Ayrıca chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, sarı musluk, demir su boruları, taş yünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, radyatör (araba), paslanmaz boru, çatı paneli, defolu çatı sacı, Kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, cıvata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, radyatör, radyatör sökümü, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, jant, imalat artığı dkp, hurda pano ve trafo hurdalarının alımını yapmaktayız. Fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Esenyurt’ta İkinci el Alım Satım Yaptığımız Malzemeler

Esenyurt Hurdacı Firması olarak inşaat demiri, inşaat iskelesi, trafo, demir boru, çatı paneli, inşaat iskelesi, defolu çatı sacı, trapez sac, hurda çatı, çelik konstrüksiyon, çatı makası, raf, çelik çatı, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, oluklu sac, ikinci el çatı, çatı malzemeleri, jeneratör, sandviç panel, cephe paneli, defolu çatı sacı, inşaat konteyner, demir kapı, şantiye konteyner, bekçi kulübesi, teleskobik direk, işçi kabini, personel kabini, prefabrik kabinler, Çıkma Raf, İkinci El Raf, kompresör, redüktör, pimaş boru, pano, çelik depo, çelik antrepo malzemelerinin ikinci el alım ve satımını da yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al