Ergenekon Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Ergenekon hurdacı Şişli de her noktadan hurda alımları yapmaktadır. İstediğiniz zaman hurdacı ile iletişime geçerseniz sizlere en kısa sürede hizmet sunabiliriz. Ergenekon geri dönüşüm firması metal hurdalar başta olmak üzere tüm hurdaları almaktadır. Demir alan hurdacı aynı zamanda sarı hurdası, kablo hurdası, kurşun hurdası ve diğer tüm hurdaların da geri dönüşüm hizmetlerini vermektedir. Hurda alımlarında en güncel İstanbul hurda fiyatlarını teklif ederek Ergenekon hurdacılar arasında en yüksek fiyatlar ile hurda alımları gerçekleştiriyoruz. 

Ergenekon hurdacı

Ergenekon hurdacı

Ergenekon Hurdacı Çatı Söküm Hizmetleri

Hurdacının verdiği hizmetler arasında çatı söküm hizmetleri de bulunmaktadır. Çatılarda bulunan sac hurdalarını ve çatı makası gibi hurdaları söküm işlemini yapıyoruz. Çatı hurdaları ağırlıklı olarak demir hurdası içermektedir. Kurumsal hurdacı firması tarafından en kaliteli hizmet ile sökülen çatılar geri dönüşüme kazandırılıyor.

Çatı hurdaları önemli miktarda çatı sacı ve sandviç panel hurdası içermektedir. Eğer sökülen saç ve sandviç panel hurdaları temiz ise ikinci el olarak kullanılabilir durumdaysa hurdacı yüksek fiyatlarla bu hurdaların tamamını alır. Avrupa Yakası Hurdacı güncel hurda fiyatları ile hurda alımı.

Fabrikalara Konteyner Bırakma Hizmeti

Üretim yapan fabrikalara konteyner bırakma hizmetimiz bulunmaktadır. Boş konteynırlar bırakılarak hurdaların bu konteynerlere atılmasını sağlıyoruz. Konteynırlar dolduğunda ise hurdacı gelip eski konteyneri alarak yenisini bırakmaktadır.

Bu şekilde hurda alımına en kolay hale getiriyoruz. Aynı zamanda bölmeli konteynerlerimiz ile işçilik masraflarını en aza düşürmek için hurdayı daha atılmadan önce ayrıştırmayı uygulamaktayız. Fabrika alüminyum hurdalarını bir noktada, bakır hurdalarını bir noktada, demir hurdalarını bir noktada birleştirmek gibi kolayca istenilen bölmeye bu hurdaları atmaktadır. Geri dönüşüme harcanan emeği minimuma indirilerek Kazancı en üst seviyeye çıkarmaya uğraşmaktayız. Ergenekon hurdacı konteyner bırakma hizmetini uzun yıllardır vermektedir.

Makine ve Motor Söküm Hizmeti

Makine ve motor söküm hizmeti veren hurdacı firması oksijen kaynağı ile kesim işlemleri uygular. Kurumsal ve deneyimli firmaların verdiği bu hizmet hurdacı firması tarafından kaliteli bir şekilde uygulanmaktadır. Dev makineler demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, pano hurdası, motor hurdası hurdalar içerir.

Makinelerinin sökümünde büyük hurdacı firmaları devreye girer. Bir makine tonlarca ağırlıkta olabilmektedir. En kısa sürede makine hurdasını yerinden sökerek hassas kantar ile tartıp ödemesini gerçekleştiriyoruz.

Makine hurdalarından elde edilen kablo hurdalarını da almaktayız. Kablo hurdaları hurdacının sahip olduğu kablo soyma makineleri ile soyma işlemlerimden geçirilerek geri dönüşüme kazandırılır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al