Erenköy Hurdacı Merkezi

Erenköy hurdacı İstanbul’da geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Dilediğiniz zaman Erenköy hurdacı telefon numarası ile bizimle iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz. Erenköy geri dönüşüm firması tüm hurdaların alımlarını yapmaktadır. Erenköy hurda alan yerler arıyorsanız ve toptan hurda satışı gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olur. Tüm metal hurdalar ve kağıt karton hurdaları hurdacı tarafından toplanmaktadır. 

Erenköy hurdacı

Erenköy hurdacı

Aldığımız metal hurdaların başında ise demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası ve krom hurdası gelmektedir. Metal hurdalar ve diğer tüm hurdalar geri dönüşüm firması tarafından toplanır. Avrupa Yakası Hurdacı firması gerekli işlemleri uygulayarak hurda alımlarını yapar. 

Erenköy Hurdacı Bina Yıkım Hizmeti

Hurdacı aynı zamanda bina yıkma hizmetleri vermektedir. Yıkımı yapılacak binada bulunan tüm hurdalar hurdacı tarafından ayrıştırılır. Bu hurdaların başında demir hurdası gelmektedir. Bina yıkımları sırasında inşaat demiri hurdası tonlarca elde edilir. inşaat demiri hurdalarından beton kısımlar dikkatlice ayrıştırılır.

Yıkım anında elde edilen diğer hurdalar ise demir kapı hurdası, çelik kapı hurdası, Pimapen kapı ve pencere hurdaları yer alır. Bina yıkım yapılmadan önce inşaat demiri hurdası hariç binada bulunan tüm hurdalar sökülür. Sökümü yapılan hurdaların arasında elektrik tesisat kabloları da yer almaktadır.

Pano hurdalarda yine bakır içeren ve sökülen hurdalar arasında yer alır. Eğer eski olan binanızı yıktırmak ve karşılığında hiçbir ücret ödemek istemiyorsanız hurdacı ile iletişime geçerek eski olan binanızı yıkabiliriz. Tüm moloz taşıma işlemlerine hurdacı hiçbir ücret talep etmeden yapmaktadır. Bina yıkım sırasında çevreye hiçbir zarar vermeden tüm yıkım işlemlerini gerçekleştiriyoruz

Fabrika Geri Dönüşüm Hizmeti

Fabrikalardan hurda alımı yapan hurdacı firması fabrika temizlik hizmeti vermektedir. Erenköy hurdacı talep eden her fabrikadan hurda alımı yapar. Üretim yapan fabrikalar da atılan demir hurdası, bakır hurdası, çelik hurdası, krom hurdası, talaş hurdası ve diğer tüm atık hurdaların almaktayız

Fabrikalardan pano hurdası, motor hurdası, redüktör hurdası ile hurdalarda elde edilmektedir. Hurda alımına daha kolay hale getirebilmek için fabrikalara konteyner bırakma hizmetimizde bulunmaktadır. Haftalık veya aylık olarak konteynırları yenileyebiliriz. Fabrikada hurda satış yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçer geçmez hurdacı adrese gelerek hurda alım işlemini gerçekleştirebilir.

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda kablo fiyatlarını anlık olarak takip eden Erenköy hurdacı sizlere en güncel kablo hurdası fiyatlarını teklif eder. Güncel hurda fiyatları ile satış yapmak istiyorsanız hurdacı firmasını aramanız yeterli olacaktır. Dilediğiniz zaman hurda satışı yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al