En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyan bir firmayız. Yaptığı işlerle adından sıkça bahsettirmiş tecrübeli bir firmayız. Müşteri memnuniyetine önem veren kadromuz sizleri daima güler yüzle karşılar. Kadromuz deneyimli ve özveri ile çalışan elemanlara sahiptir. Firmamız sizlere tecrübe ve iş güvenliği garantisi vermektedir. Her daim temiz ve dikkatli çalışan ekibimiz çalışma anında hiçbir şekilde çevre ve doğaya zarar vermemektedir. Firmamız hurdalarınızı en güncel fiyat değerinde almaktadır. Hurdalarınıza en yüksek fiyat teklifi sunan firmamız hurdalarınıza değer kaybettirmez. Sizlere yüksek kazanç sağlayan firmamız müşterilerine mağduriyet yaşatmamaktadır.

Hurda Alımı 

Hurdacı firması olarak İstanbul ve çevre illerden her nevi hurda alımı yapmaktayız.  Bir telefonla gelip hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Birçok hurdacı  tonajı az diye hurda alımı yapmaz. Ama firmamız her tonajdaki hurdalarınızı değerinde almaktadır. Hurdacı firması  olarak demir hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, alüminyum hurdası vb. hurda çeşidi alımı yapmaktadır. Firmamız haftanın 7 günü 24 saati sizlere hizmet vermektedir. Hurdacılar içinde en yakın hurdacı firması arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bizleri aramanız yeterli. Firmamızın whatsapp uygulaması da mevcuttur. Detaylı ve çok yönlü çekilmiş hurdalarınızın fotoğraflarını gönderip hurdalarınıza fiyat teklifi alabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapan firmamız hurdalarınıza en güncel fiyat teklifini sunacaktır. Firmamızın sizlere sunduğu teklifi kabul ettiğiniz taktirde ekibimiz sizlerden konum isteyecektir. Konumu gönderdiğiniz anda ekibimiz kendi araçlarımız ile yola çıkacaklardır. En kısa sürede adrese gelen ekibimiz hurdalarınızı kendi hassas tartımız ile tartım yaptıktan sonra araçlarımıza yükleyecektir. Yükleme sonrasında firmamız hurdalarınızın değerini peşin nakit olarak ödeyecektir.

En yakın hurdacı firması olarak sizlere geri dönüşüm hizmeti de vermekteyiz. Sizlerden aldığımız hurdaları geri dönüşüme gönderiyoruz ve sizlerin ham madde ihtiyacını karşılıyoruz. Biz hurdacılar için geri dönüşüm oldukça önemlidir. Çünkü geri dönüşüm sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm sayesinde çevre ve doğaya da zarar vermiyoruz. Firmamız müşterilerimizin isteğine göre iş yerlerine kasa bırakma hizmeti de sunmaktadır. Günlük düzenli olarak veya sizlerin belirlediği zaman dilimlerinde adresinize gelerek kasalarınızı yeniliyoruz. Fiyatlarımız günlük İstanbul Borsası tarafında güncellenmektedir. Bu nedenle fiyatlarımız sabit değildir. En güncel fiyat teklifleri için bizleri aramanız yeterli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al