Çelik Çatı Sökümü Kesim Yıkım

Çelik çatılar, kiremit veya diğer malzemelerden yapılan çatılara göre daha fazla artısı olan yapı elemanıdır. Çelik çatı söküm ise daha çok depo, spor kompleksleri, fabrika ve stad gibi yapılardan yapılmaktadır.  Biz hurdacılar için çelik çatı sökümü hurda alımlarına göre bir kat daha yorucu ve zordur. Çünkü hurda ticaretinden çok deneyim ve tecrübe gerekir. Fakat firma olarak bizler çelik çatı söküm için gerekli deneyim ve tecrübeye sahibiz. Çelik çatılar diğer malzemelere oranla daha dayanıklı bir yapıdadır. 

Deprem olasılığı yüksek olan bölgelerde sıklıkla kullanılan çelik çatılar söküldükten sonra iki  farklı şekilde değerlendirilir. Bunlardan birincisi çeliğin geri dönüşümü sağlanarak ham madde ihtiyacının giderilmesidir. Bu nedenle geri dönüşüm biz hurdacılar için oldukça önemlidir. Geri dönüşüm sayesinde ham madde ihtiyacı karşılanırken aynı zamanda da ülke ekonomisine katkıda bulunuluyor. Ger dönüşümünün bir diğer avantajı ise çevre ve doğaya zarar vermemesidir. İkincisi ise ikinci el çatı makası olarak alınıp satılırlar.

Çelik Çatı Sökümü

Firma olarak İstanbul ve çevre illerde çelik çatı sökümü hizmeti vermekteyiz. Yaptığı işlerle adını duyurmuş bir firma olarak söküm ve yıkım işlerinde de ayrı bir tecrübe ve deneyime sahibiz. Zor bir iş olduğundan dolayı birçok hurdacı bu hizmeti vermemektedir. Fakat firmamız sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizleri aramak. Bizleri arayıp deprem olasılığı yüksek bölgeleri belirttiğiniz anda deneyimli kadromuz ve araçlarımız ile yola çıkıyoruz. Bölgeye ulaşan ekibimiz yıkıma başlamadan önce gerekli güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra  yıkıma başlar. Hem daha önce yaptığı işlerden hem de çalıştığı anda gösterdiği önem ve aldığı önlemlerden sizlere iş güvencesi ve yıkım işlerindeki tecrübelerini bizzat göstermiş olacaktır. Firmamız hurda karşılığında yıkım ve söküm işleri de yapmaktadır. Her zaman hassas tartım yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem vermektedir. Çünkü önceliğimiz daima müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Hurdacı olarak şunun bilincindeyiz ki verdiğimiz hizmetten ne kadar memnun oluyorsanız bizler de o kadar çok adımızı duyuruyor ve sizlere daha çok kazanç sağlıyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al