Bulgurlu Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Bulgurlu hurdacı Bulgurlu da her noktadan hurda alımları yapmaktadır. Bulgurlu da en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz. En yakın hurdacı telefon numaralarından iletişime geçip anında demir, bakır, alüminyum, krom ve diğer hurdaları satabilirsiniz. Çelik ve kurşun hurdası da alan hurdacı tüm metal hurdaların geri dönüşüm hizmetlerini sunmaktadır. Bulgurlu hurdacılar arıyorsanız ilk fiyat teklifini bizden alabilirsiniz. Hurda alımlarını yerinden ve peşin olarak Bulgurlu hurdacı yapmaktadır.

Bulgurlu hurdacı

Bulgurlu hurdacı

 Bulgurlu Hurdacı Elektrik Malzeme Hurdası Alımı

Hurda pano alımı yapan geri dönüşüm firması makinelerin pano hurdalarını almaktadır. Su ile temas etmiş veya tamamen kullanılmaz hale gelen pano hurdaları hurdacı tarafından adrese girerek alınabilir. Özellikle pano hurdaları fabrikalardan elde edilen hurdalardır. Bazı makine hurdası sökümlerinde makine hurdasının panosu dahil tüm makine parçaları hurdacı tarafından kesilerek alınır.

Pano hurdaları elektronik hurda statüsünde de değerlendirilebilir. Pano hurdası içerisinde elektrik malzemesi hurdaları yer alır. Bu hurdalar eğer ikinci el olarak kullanılabiliyorsa ikinci el fiyatları üzerinden alınabilmektedir. Pano hurdaları büyük oranda kablo hurdaları içerir.

Aynı zamanda lama bakır hurdaları ile oluşturulan devrelerinin sökümü sonucunda kilolarca bakır hurdası elde etmek mümkündür. Bunların hepsi düşünüldüğü zaman pano hurdaları değerli hurdalardan sayılabilir. Bina yıkımı ve iş merkezi yakınlarında da pano hurdaları hurdacı tarafından toplanmaktadır. Hurdacı bu hurdaları İstanbul’da en güncel fiyatlarıyla alır. Pano buradalar içerisinde yer alan hurdalar şalter hurdası, trafo hurdası, kontaktör hurdası olabilir.

Bulgurlu Hurdacı Telefon Numarası 

Hurdacı telefon numarasına iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu numaralar ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı tesisimiz İstanbul’da her noktadan hurda toplama hizmeti vermektedir. Hurda alım satım konusunda tüm müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz. Geri dönüşümde kullandığımız son teknoloji makineler ile en verimli şekilde geri dönüşüm işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Evlerde, şantiyelerde veya fabrikalarda yer alan demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, karton ve plastik kurtları gibi hurdaları adrese gelerek alıyoruz. İstanbul’da en güncel hurda fiyatlarını takip ederek alımı yapılan hurda net değerinde alınmaktadır.

Kurumsal hurdacı firması tecrübeli uzman çalışanlarla geri dönüşüm hizmetlerini yürütmektedir. Problemsiz bir şekilde hurda satış yapmak istiyorsanız en yakın hurdacı firması mümkün olan en kısa sürede adresi girerek hurdaların tamamını alır.

Sarı hurdası alan Bulgurlu hurdacı İstanbul da en güncel hurda fiyatları ile alımlar yapmaktadır. Sarı hurdası alan yerler içerisinde en güncel hurda sarı fiyatları sunulmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al