Bostancı Hurdacı Kadıköy Hurdalık

Bostancı hurdacı Kadıköy ilçesinin tamamında hurda alımları yapmaktadır. Kadıköy ilçesinde de tarafımızca her noktada hurdacılık hizmeti sunulur. Bostancı hurda alan yerler aramadan önce hemen bizlerle iletişime geçerek fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bostancı geri dönüşüm firması çöp atık alımından tutun her nevi atık alımlarına kadar hurdacı hizmeti sağlar. İçerisinde değerli hurdalar olan çöp atık hurdaları dahi alarak değerli olan maddelerin ayrıştırmasını yapıyoruz. Göztepe hurdacı merkezi bir başka Kadıköy hurda alım noktasıdır. 

Bostancı Sahil Hurda Toplama

Bostancı sahil geri dönüşüme önem verilmesi gereken ilk noktalardan birisidir. Eğer demir, bakır, alüminyum, kablo ve sarı hurdası gibi hurdaları alan hurdacılar hizmetlerini bu bölgede yapmazlarsa toprağa karışan hurdalar doğrudan denize temas eder. Hurdalar toprağa karıştığında da çevreye zarar verir ancak denizlere karıştığında doğrudan deniz canlıları bu durumdan zarar görür. Kağıt ve plastik alan hurdacılar toprağa karışmadan önce bu hurdaları toplamak zorundadır. Firmamız ise çevreye ve denizlere zarar vermemek için bostancı sahil bölgelerinde hurda toplama yapmaktadır. Daha iyi bir gelecek için sizlerde hurdalarınızı toplayıp bizlere satabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bostancı Beyaz Eşya Hurda Alımı

Beyaz eşya hurdaları hurdaların önemli bir kısmını oluşturur. Bu hurdalar sürekli hurdaya ayrılan ürünlerdir. Beyaz eşya alan Bostancı hurdacı firması güncel hurda beyaz eşya fiyatları ile alımlarını gerçekleştirir. Beyaz eşya hurdaların başında ise 

 • Hurda çamaşır makinesi
 • Hurda buzdolabı
 • Hurda bulaşık makinesi
 • Hurda derin dondurucu

gibi hurdalar başı çeker. Bu hurdaların tamamına geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Çamaşır makinesi alan Bostancı hurdacı adresten hurda alımı yapar. Güncel fiyat teklifleri ile tüm hurdaların alımlarını gerçekleştirir. 

Bostancı Çöp Hurdası Alımı ve Çevre Temizliği

İçerisinde değerli atık olan metal, plastik ve kağıt içeren çöp hurdaları almaktayız. Ayıklama ve ayrıma işlemlerini kendimiz gerçekleştiriyoruz. Çöplerden kurtulup üzerine de para kazanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek çöp hurdası satışları yapılabilir. Bostancı pislik ve atık temizleme hizmeti sunan hurdacı kaliteli hizmet ile tüm temizlik çalışmalarını yürütür. 

Bostancı Değerli Metal Hurda Alımları

Bostancı hurdacı değerli olan tüm metalleri geri dönüşüme gönderir. Her nevi metal hurdası hurdacı tarafından alınmaktadır. Bu metal hurdaları ise:

 • Bostancı çelik hurdası alanlar
 • Bostancı hurda bakır alan yerler
 • Bostancı alüminyum geri dönüşüm firması
 • Bostancı hurda sarı ve kablo hurdası alanlar
 • Titanyum
 • Alikobant
 • Nikel
 • Kurşun

Metal hurda alımlarında en yüksek fiyatlar teklif edilir.

İkinci El Hurda Alım Satım Hizmetimiz

Her hurda hurdaya gönderilmesi gerekir diye bir kural yoktur. Kimisi için atık olan malzeme kimileri için de birincil kullanım ve ihtiyaç olabilir. Bu nedenle Avrupa Yakası Hurdacı firması ikinci el hurda alım satım hizmeti de vermektedir. Yüksek fiyatlardan ikinci el ürün alımı yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al