Bina Yıkımı İşleri ve Çalışmalarımız

Hurda ve Geri Dönüşüm olarak İstanbul’da kentsel dönüşüm projelerinde önemli bir aşama olan mevcut yapıların yıkılması işlerini üsleniyoruz. Firmamız yıkım kararı verilen binalar için gerekli izin ve risk analiz işlemlerini yaparak size rapor etmektedir. Yıkım onayı alınması halinde güvenilir bir yıkım için ilk adım olan çevre düzenleme çalışması yapılır. Bu sayede bina yıkımından çevredeki insanlar ve diğer binalar ile araçlar hiçbir zarar görmez. Hatta firmamız o kadar temiz ve sessiz çalışır ki mahalle sakinleri dahi bina yıkımını sonradan öğrenir. İstanbul’da bina yıkımı yapan firmamız güvenilir bir yıkım garantisi veriyor. Üstelik Hurda ve Geri Dönüşüm olarak hurda karşılığı bina yıkımı işini ücretsiz yapıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan yıkıcı, kırıcı ve delici iş makinaları ile binalar sorunsuzca yıkılır. Çalışanlarımızın tamamı iş güvenliği eğitimi almış olup sigortalı çalışmaktadırlar. Ayrıca yıkım sonrasında da moloz ve kalıntılar için nakliye çalışması yapmaktayız. Bunun için de firmamız kamyonları hizmettedir. Sıkıntısız çevre düzenlemesi ve hafriyat kaldırma işleri firmamızca yapılır.

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Ücretsiz

Binanızı yıktırmak istiyorsunuz fakat maliyeti karşılayacak bütçeniz yok ise firmamız size hurda karşılığı yıkım teklif etmektedir. Hurda fiyatlandırma uzman personelimizce binanızdan çıkması muhtemel hurdalar değerlendirilir ve size rapor sunulur. Çıkacak hurda yıkım ücretini telafi edecek gibi ise anlaşmamız halinde yıkıma başlanır. Çıkacak hurda yıkımdan daha fazla tutuyorsa fark tarafınıza yıkım sonrası hurda alımı yapılır yapılmaz nakit olarak ödenir. Hurdalar yıkım masrafını karşılayacak gibi değilse de fark sizden talep edilir.

Bina Yıkım İşleri
Bina Yıkım İşleri

Yıkımını Gerçekleştirdiğimiz Bina Türleri

İstanbul’da birçok kez otel, hastane, otopark, okul, öğrenci yurdu, askeri lojman, depo, fabrika yıkımı gerçekleştirdik. Bina yıkımlarının tamamında hurda geri dönüşü sağlanması konusunda yardımcı olduk. Özellikle enkazlardan çıkan hurda demir alımı yaptık. Büyük yapıdaki binaların, siteler ve çok katlı holding binaların yıkımında çevre güvenlik önlemleri sayesinde sorunsuz yıkımlar yaptık. Bugüne kadar firmamızın yaptığı hiçbir bina yıkım işlemlerinde en ufak bir pürüz çıkmamıştır.

Bina Yıkım İşleri

Bina yıkım işlerinin büyük riskler taşıdığını belirtmek isteriz. Amatörler tarafından başlanan birçok yıkım felaketle sonuçlanabilir. Gerekli risk analizleri yapılmadan yıkıma asla başlanmamalıdır. Çevre sağlığı açısından ilgili çalışmalar yapılmalıdır. Aksi halde mahalle sakinleri ve yıkımda çalışan elemanların zarar görme olasılığı yüksektir. Ayrıca mutlaka çevre güvenliğine yönelik çalışmalar zamanında ve tam yapılmalıdır. Kaldırım ve yayalara açık yerler mutlaka sağlam çelik paneller ile kapatılmalıdır. Zira en ufak bir ihmal bile ölümlere davetiye çıkarabilir. Geri Dönüşüm olarak güvenilir bina yıkımı konusunda uzman ve tecrübeli bir firmayız. Sizler de kentsel dönüşüm sonucu yıkılacak olan tüm binalarınız için firmamızla iletişime geçip profesyonel yıkım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bina Yıkımı İşleri ve Çalışmalarımız” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al