Beylikdüzü Hurdacı ve Hurda Alan Firmalar

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü, geri dönüşüm hizmetinin fazlaca yaşandığı bir yerdir. Birçok fabrika ve üretim merkezinin Beylikdüzü’nde bulunması sebebi ile Beylikdüzü hurda alımı hizmeti de büyük önem kazanmıştır. Beylikdüzü Hurdacı Firmamız, hurdalarınıza değerinde fiyat biçerek almakta ve geri dönüşüm hizmeti sayesinde çevreye ve doğaya zarar vermeden  ekonomiye güç katmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Beylikdüzü Hurdacı firmamız ve ekibimiz en güncel hurda fiyatları ile portföyündeki müşterilerine gereken değeri ve önemi vermektedir. Firmamız, Beylikdüzü’nde Yakuplu, Marmara Mahallesi, Gürpınar, Barış Mahallesi, Adnan Kahveci Mahallesi, Beykent, Cumhuriyet Mahallesi, Kavaklı, Ambarlı ve Sahil bölgelerinde hizmet vermektedir.

Neden bizim ile çalışmalısınız?

Beylikdüzü Hurdacı ekibimiz size en güvenilir hurdacı hizmeti sunar.

Firmamızda her zaman hurdalarınız değerinde alınır.

Firmamız için müşteri memnuniyeti daima ön plandadır.

Hurdalarınızı yerinden alma imkânı hizmeti veriyoruz.

Peşin ödeme ile müşterilerimiz memnun kalır.

Hurdalarınızın gerçek değeri üzerinden nakit ödeme alırsınız.

Geniş servis ağı sayesinde İstanbul Avrupa yakasında her zaman uzman ve deneyimli ekibimize ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

Beylikdüzü Hurda Alımı
Beylikdüzü Hurda Alımı

Geri dönüşüm sayesinde doğaya ve insana zarar vermeden hurdalar yeniden ekonomiye ve insan hayatını kolaylaştıran hizmetlere geri dönüştürülmektedir. İnşaat hafriyatlarında, yıkılan bir binada çıkan onlarca hurda firmamızın uzman ve deneyimli kadrosu ile dikkatlice ayrılarak ayrıştırılmakta ve geri dönüşüme gönderilerek yararlı hale getirilmektedir.

Hurda Alan Firmalar

İster evsel atık olsun isterse sanayi ya da inşaat alanında atıklar olsun atık malzemelerin muhakkak geri dönüşüme gönderilerek yenilenmiş hammadde olarak hizmete sunulması gerekir. Bu doğanın kirlenmemesi ve insan sağlığını tehdit etmemesi açısından oldukça önemlidir. Bunun yanında yeniden hayata kazandırılan hurdalar, ülke ekonomisine de yararlı olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü başta olmak üzere birçok semtte geniş servis ağımız ile hizmet vermekte olan firmamız, insan hayatına ve doğaya duyduğu sorumluluğun bilinci ile ülke ekonomisini de düşünmektedir. Gittikçe daha da büyüyen hurda sektöründe haklı yerine sorumluluğunun bilincinde gelmiştir. Doğal kaynakların korunması, enerji tasarrufunun sağlanması da ülke için oldukça önemlidir. Gelecek nesillere çok daha iyi bir miras bırakmak ise hepimizin görevidir. Konum Hurda olarak bu sorumluluğun bilincinde başladığımız hurdacılık işinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak ve gelecek nesillere daha sağlıklı ve güvenli bir gelecek sunmak için deneyimli ve uzman kadromuzu arayarak siz de hurdalarınızın geri dönüşüme gönderilerek yeniden kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al