Başıbüyük Hurdacı Hurda Alanlar

Başıbüyük hurdacı hurda alanlar arasında en yüksek hurda fiyatları ile hurda alımı yapmayı hedeflemektedir. Güncel İstanbul hurda fiyatları ile hurda alımları yapıyoruz. Hurda alan yerler arasında en güncel hurda fiyatları ile satış yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başıbüyük geri dönüşüm firması demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası ve diğer tüm hurdaların geri dönüşüm hizmetini vermektedir. Hurda satışını en kısa sürede yapmak için en yakın hurdacı firması ile iletişime geçmek yeterli olur. Avrupa Yakası Hurdacı bu konuda en kaliteli hizmet veren firmalardan birisidir.

Başıbüyük hurdacı

Başıbüyük hurdacı

Başıbüyük Hurdacı Fabrikalardan Hurda Alımı

Fabrikalardan ve evlerden motor hurdaları topluyoruz. Fabrikalardan yüksek akımlar sonucunda yanan motor hurdaları hurdacı tarafından toplanmaktadır. Motor hurdası alan hurdacı arıyorsanız bizimle iletişime geçerek kolaylıkla motor hurdası satışı yapabilirsiniz.

Motor hurdaları haricinde redüktör hurdası, motor bileşen hurdaları da alınmaktadır. Redüktör motoru kuvvetlendirici rol oynar ve tamamen metal dişlilerden oluşmaktadır. Başıbüyük hurdacı fabrikalardan atılan atık hurdaların tamamını alır. Bir süre sonra metal yorgunluğu sonucunda redüktör hurdaları da hurdaya ayrılabilir. Ayrıca otomasyonda kullanılan DC ve AC motorlarda yüksek akımlar sonucunda bozulabilir.

Motor hurdası geri dönüşüm hizmeti veren hurdacı firmaları bu hurdaları fabrikalardan toplayarak geri dönüşüme kazandırır. Motor hurdaları içerisinde bakır hurdası bulunmaktadır. Aynı zamanda motor kablo hurdalarda kablo hurdası statüsünde değerlendirilir. Bir diğer motor türü olan step motor da yine içerisinde bakır içeren motor türüdür.

Petek Hurdası Alan Yerler Başıbüyük

Günümüzde atık olarak değerlendiren hurdalardan bir tane site Petek ortasıdır. Eski binalardan döküm petek hurdaları çok miktarlarda elde edilebilir. Özellikle 20-30 yıl geçmişi olan eski binalarda döküm petek hurdaları yıkım sırasında elde edilebilir.

Bina yıkımı yapılmadan önce hurdacı Petek hurdalarını ve diğer içeride bulunan tüm metal hurdaların temizliğine gerçekleştirir. Petek hurdaları eğer kullanılabilir durumda ise ikinci el hurda fiyatlarında alınabilmektedir. Bir binada 8-10 tane Petek hurdası varsa ortalama 50 kilogram değerinde bir petek hurdasının olduğu düşünülürse toplamda 400 veya 500 kilo civarında petek hurdası elde edilebilir.

Bir binanın yıkımında sadece petek hurdası satarak geri dönüşüm üzerinden satıcı kar eldesi yapabilmektedir. Döküm petek ve diğer tüm Petek hurdalarını alan hurdacı arayışına girdiyseniz Avrupa yakası Hurdacı firması ile iletişime geçerek anında Petek ordularını satabilirsiniz

Hurdacı her türlü metal hurdaları da almaktadır. Kablo hurdası bu hurdalar arasında ilk sıralarda yer alır. Başıbüyük kablo hurdası alan geri dönüşüm firması toptan kablo hurdası alımları yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al