Ayazağa Hurdacı Şişli Hurda Merkezi

Ayazağa hurdacı bölgede bulunan hurdacılık dükkanı ile hizmet vermektedir. Ayazağa hurdacılar arasında en yakın hurdacı olarak bölgede en kaliteli ve hızlı hurdacılık hizmetini sunuyoruz. Eğer Ayazağa da yaşıyorsunuz ve bu bölgede hurdacı Ayazağa olarak bir araştırma yaptığınızda en yakın yerde olan geri dönüşüm firması bizim olduğumuzu göreceksiniz. Günümüzde vaktin çok değerli olması ve elinizde bulunan hurdaların hızlı satışı için hizmet sunuyoruz. Hurdalarınızı peşin nakit ödeme yaparak alıyoruz.

Ayazağa hurdacı

Ayazağa hurdacılar

Ayazağa Hurdacı Bakır Hurdası Alan Yerler

Eğer hurdacı ile anlaşıp bakır hurdası alım ve satış hizmeti alınacak ise satış yapılmadan önce 1 veya 2 hafta boyunca fiyat araştırması yapabilirsiniz. Bizlere hurda satmak zorunda değilsiniz ancak Ayazağa bakır hurdası alan hurdacı kurumsal bir hurdacı firması mı değil mi diye kontrol etmekte fayda vardır. Eğer bakır hurdası miktarı fazla ise bizden teklif almanız önerilir. Çünkü hurdanızın değerini kaybettirmeden en yüksek fiyattan alıyoruz.

Bakır hurda formu bizim için fark etmez. Eğer karışık bakır hurdası yani diğer metaller ile karışmış bakır hurdası var ise bu hurdaların temizlenmesi gerekir. Eğer müşterinin kendisinin vakti varsa ve bu işlemi yapabilirse hurda alımını bekletiyoruz. Temiz olan bakır hurdalar da güncel bakır hurdası fiyatı ile alınır. Hurda bakır fiyatı ne kadar sorularını hurdacı numarası ile konuşup sorabilirsiniz. 

Çelik Hurda Alımı Ayazağa Hurdalık

Çelik hurdalar bu yıllarda büyük oranda elde edilmeye başlandı. bundan 30-40 yıl önce kullanımı yaygın olan çelik yapı ve ürünler yeni yeni kullanılmaz hale gelmeye başlandı. En sağlam metal formlarından birisi olan çelik hurdası bu mahallede de yıkım veya diğer hurda alımlarında elde edilir. Çelik hurdası alan Ayazağa hurdacı firması çelik jant hurdası ve çelik kapı hurdası gibi hurdaların tamamını alır.

Kablo Hurdası Geri Dönüşüm Fabrikası

Diğer hurdacılardan en büyük farkımız kablo geri dönüşüm konusunda yaşanıyor. Diğer Ayazağa hurda alan firmalar kablo geri dönüşüm işlemlerini diğer hurdacı firmalarında veya bizim firmamızda yapmaktadır. İşçilik yaparak kendileri de kablo soyma işlemleri yapabiliyor. Hurdacılar aldıkları kablo hurdası işçilik masrafları arttığında müşterilere düşük fiyatlar teklif edebilir. Bu sebeple kurumsal büyük hurdacı firmaları ile çalışmalısınız. 

Ayazağa Sac Hurdası Alımı

Sac hurda alım ve satışları yapıyoruz. Sac hurdalar hurdaların önemli bir kısmını oluşturur. İkinci el talep gören hurdalar arasında yer alır. Avrupa Yakası Hurdacı firması sac hurdası alımlarını yerinden yapar. Hurda alımlarında yapılan ödemelerin tamamı ise peşin olarak yapılır. Oluklu sac hurdası, baklavalı sac hurdası ve defolu sac hurdaları alınmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al