Avcılar Hurdacı ve Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı Firması olan Avcılar Hurda Geri Dönüşüm Avcılar’da hurda alan firmalardan biridir. Avcılar Hurdacı Firması olarak son 10 yıldır Avcılar’ın tüm mahallelerinde hurda alımı yapmaktayız. Avcılar Hurdacı Firmamız yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile adresten hurda alımı yapmaktadır. Firma olarak gönderilen konuma çok hızlı bir şekilde ulaşıp hurdayı en iyi fiyattan alıyoruz. Firma personelimiz vardiya usulü ile görev yapmaktadır. Dolayısıyla 24 saat bize ulaşıp hurda satımı gerçekleştirebilirsiniz.

Avcılar Hurdacı Şirketimizin Aldığı Hurdalar

Demir Hurdası

Avcılar’da hurda demir alan firmamız hassas tartım yapmaktadır. Firma  ekiplerimiz yangın merdiveni demirleri, hurda profil demiri, inşaat demiri, demir korkuluk ve yıkım enkazından çıkan hurda demirleri almaktadır.

Bakır Hurdası

Hurda bakır alım satımlarında İstanbul’un en güncel bakır fiyatları referans alınarak hesaplama yapılmaktadır. Avcılar’dan alınan bakır hurdası şunlar; soyma bakır, lama bakır, imalat artığı, antkron kırma, ttr kırma, kırkambar karışık kırma, kırkambar bakır, araiş sarı, çubuk ucu parça, çubuk talaşı, kırkambar sarı hurdalarıdır.

Alüminyum Hurdası

Avcılar genelinden alüminyum hurdası alımları yapıyoruz. Hurda alüminyum çeşitlerimiz; ofset matba alüminyumu, profil çıkma, profil tastabak karışık, sert alüminyum, alüminyum talaşı, alüminyum bakırlı radyatör, kutu alüminyum, havai hat teli, havai hat teli plastikli kablo hurdasıdır.

Araiş Hurdası

Fabrikaların oluşturduğu imalat artığı ve üretim fazlası her tür hurdayı almaktayız. Parça alüminyum, sarı, bakır hurdaları için adresinize araç gönderiyoruz. Bize mutlaka telefon ederek fiyat alın.

Şantiye Hurdası ve İnşaat Hurdası

Şantiye sahalarınıza konteyner göndermek isteriz bize lütfen konum gönderin. İnşaat alanlarından demir direk, iskele ve her tür ikinci el inşaat malzemesi satın alıyoruz.

Avcılar'da Hurda Alımı
Avcılar’da Hurda Alımı

Hurda Kablo

Avcılar’da bulunan elektrik elektronik işi yapan esnaflarımız kablo hurdası satmak için bizi tercih etmekle çok doğru bir karar vermiş olacaksınız. Size en iyi kazancı teklif ediyoruz.

Avcılar’da Hurda Alan Firmamızın Aldığı Diğer Hurdalar

Avcılar hurdacı firmamız bölgeden adrese gelerek yıkım hurdası, hurda çelik, sarı, pirinç hurda, pvc pimapen hurdası, hurda krom, paslanmaz hurda, çinko, kurşun hurdası satın almaktadır.

Mahalleye Gelerek Avcılar’da Hurda Alan Firmayız

Cihangir hurdacı, Firuzköy’de hurda alan firma, Avcılar merkezde hurdacılık, Gümüşpala’da hurdacı, Yeşilkent hurdacı şirketi, Mustafa Kemalpaşa geri dönüşüm, Tahtakale en yakın hurdacı, Denizköşkler hurda alım satım, Ambarlı’da hurda metal satımı, Üniversite mahallesi hurda alanlar konularında her şekilde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al