Atalar Hurdacı Merkezi

Atalar hurdacı Atalar da ve tüm çevre bölgelerinde hurda alımları yapıyor. İstanbul da her noktaya hurdacı hizmeti sunan hurdacı firması kısa sürede elinizdeki hurdaların tamamını alabilmektedir. Hurdacı telefon numaraları üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde tüm hurdaları satabilirsiniz. Atalar hurdacı geri dönüşüm firması bakır hurdası, kablo hurdası ve krom hurdası gibi maden hurdaların alımları da dahil her türlü hurdayı almaktadır. Avrupa Yakası Hurdacı firması 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. 

Atalar hurdacı

Atalar hurdacı

Birçok hurdacı hizmeti sunuyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında fabrika ve üretim yapan iş merkezlerine konteyner bırakma hizmeti bulunmaktadır. Bıraktığımız yük konteyner ile kolaylıkla hurda alımı yapabiliyoruz. Yük konteynırlarını günlük, haftalık, aylık olarak boşaltabilir ve yerlerine yenisini koyabiliriz.

Hurda miktarına göre çeşitli büyüklüklerde konteynerlerimiz mevcuttur. Bu konteynırları ihtiyacı yönelik olarak fabrikalara bırakıyor ve dolduğunda gelip alıyoruz. Aynı zamanda konteyner ev hurdası ve her türlü konteyner hurdasının alıp ve söküm hizmetlerinde gerçekleştirmekteyiz.

Atalar Hurdacı Çatı Söküm Hizmeti

Hurdacı birçok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Bu hizmetlerden birisi çatı söküm işleri. Çatılarda bulunan saç hurdaları ve çatı makası gibi hurdalar hurdacı tarafından profesyonel ekiplerce toplanmaktadır. Önemli bir hizmet olan çatı sökümü işleminde kurumsal hurdacı firmaları ile çalışmak sizlerin faydasını olur

Çevreye hiçbir zarar vermeden çatı söküm hizmetini gerçekleştiriyoruz. Çatı söküm sırasında elde edilen hurdalarda ikinci el olarak değerlendirmeyi amaç edinmiş durumdayız. Saç hurdaları eğer yıpranmamış durumda ise hurdacı sökümden önce satıcıya ikinci el hurda fiyatlarını teklif edebilir. Çatılardan aldığımız hurdalardan en önemlileri çatı paneli ve çatı makası hurdalarıdır. Bu hurdalar ikinci el olarak da satın alabilmektedir. Atalar hurdacı kesim ve söküm işlemlerini uzman ekipleri ile veriyor.

Talaş Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı olarak hizmet sunduğumuz bölgeden talaş hurdası alımları yapıyoruz. Üretim yapan fabrikalardan talaş hurdası elde edilmektedir. Metal ağırlıklı çalışan firmalarda pik talaşı hurdası, çelik talaş hurdası ve bakır talaş hurdası alınabilir.

Hurdalar yağ ile karışmamış durumda ise hurdacı bunları daha yüksek fiyatlardan almaktadır. Ancak yağ ile karışan hurdalar güncel hurda fiyatlarına oranla belirli bir oranda daha düşük fiyatlara alınabilir. Geri dönüşüm hizmeti ile tüm talaş hurdalarını geri dönüşüme kazandırmayı sağlayan hurdacı firması fabrikaların temizlenmesinde de önemli rol oynar. Fabrikalarda birikmiş olan tüm talaş hurdaları hurdacı firması tarafından kolaylıkla toplanabilir.

Fabrika söküm hizmeti de sunan Atalar hurdacı firması dilediğiniz zaman hizmet alabileceğiniz kurumsal hurdacı firmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al