Alibeyköy Hurdacı Firması

Alibeyköy hurdacı firması bölgeden her hurdanın alımını yapmaktadır. Alibeyköy mahallesi İstanbul Fatih ilçesine bağlı bir mahallemizdir. Tüm hurdalar Alibeyköy geri dönüşüm firması tarafından alınmaktadır. Bakır alan yerler arasında Alibeyköyde en yüksek fiyatlar ile hurda bakır alımları yapıyoruz. Metal hurda satışlarında elde edilen kar oranını en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız Avrupa Yakası Hurdacı firması sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunar.

Alibeyköy hurdacı

Alibeyköy hurdacı

Aldığımız hurdalardan bir kısmı:

  • Hurda demir alan tüm hurdalar alınmaktadır.
  • Bakır hurdası alan yerler arasında en güncel fiyatlar
  • Alüminyum
  • Kurşun
  • Krom
  • Nikel
  • Kağıt
  • Karton

Bu hurdalar alımı gerçekleştirilen belirgin hurdalardır. Bu hurdalara ek olarak birçok hurdacılık hizmetini de veriyoruz. İkinci el ürün alım ve satışları da yapılmaktadır.

Alibeyköy Hurdacı Fatih En Yakın Hurdacı

Alibeyköy de hurdacı konumu itibari ile en yakın hurdacı konumundadır. En yakın hurdacı kısa sürede adrese gelerek tüm hurdaların alımlarını yapabilir. En yakın hurdacı düşük veya yüksek miktarlarda hurda alımları yapabilir. Bakır hurdası, alüminyum hurdası ve demir hurdası Alibeyköy de alınan başlıca metal hurdalardır. Hurda satışı yapmak veya hurdacı hizmeti almak istiyorsanız bizimle hurdacı telefon numarası ile iletişime geçin. Whatsapp üzerinden hurdanızın resimlerini gönderip hurdanıza fiyat da alabilirsiniz.

Alibeyköy Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası en değerli hurdalardan birisidir. Eğer hurda sarı miktarı az ise sarı hurdası alan geri dönüşüm firması analiz yapmadan hurdaları alabilir. Sarı hurdası bakır hurdası ile pirinç hurdasının karışmış halidir. Karışım oranları değiştiğinde sarı hurda fiyatı üzerinde de değişme olabilir. Hurdacılar toptan sarı hurdası alımlarında analiz yaparken az miktarda alınan sarı hurdaları için analiz işlemine gerek olmaz.

Alibeyköy Elektronik Hurda Alımı

Elektronik hurdalar geri dönüşümde yapılması ve değer verilmesi gereken bir husustur. Elektronik hurdaları durumlarına göre değerli veya az değerli hurdalar içerir. Fiyatı yüksek olan elektronik ürünlerin içerisinde bulunan elektronik kısımlar da genellikle değerli olur. Elektronik hurda çeşitlerini saymak mümkün olmasa da evlerden atılan hurdalardan elektronik sınıfında değerlendirilenler

Uydu hurdası, tüplü televizyon hurdası, LCD televizyon hurdası, cep telefonu hurdası, kablolu telefon hurdası, bilgisayar hurdası, DVD ve CD çalar hurdaları. Bu hurdalar evlerden elde edilen elektronik hurdalardır. Bu hurdalara ek olarak fabrikalarda kullanılan makinelerden de elektronik hurdalar elde edilir. Hastane makine elektronik hurdaları da yine değerli metaller içerir.

Alibeyköy hurda alan yerler elektronik hurdası alımına ek temizlik ve çevre düzenlemesi hizmeti veriyor. Az miktarlarda plastik, kağıt, karton veya demir hurdası dahi olsa temizlik yapılarak hurdalar ayrıştırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Teklif Al